Nowa książka Julie Johnson już w czerwcu!

Nowa książka Julie Johnson Zakochani rozbitkowie - zobacz na TaniaKsiazka.plNowa książka Julie Johnson to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości autorki. Po prezentowaną dziś powieść powinny sięgnąć także wielbicielki romansów współczesnych i literatury dla kobiet. Książka pt. Zakochani rozbitkowie będzie dostępna na polskim rynku już od 6 czerwca 2019 roku i z pewnością zainteresuje nawet najbardziej wymagające odbiorczynie. Warto tutaj dodać, że Julie Johnson to światowej sławy autorka romansów, której książki cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dzisiaj jest na to idealny moment. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowa książka Julie Johnson – Zakochani rozbitkowie

Bohaterka nie sądziła, że przeżyje katastrofę lotniczą, utknie na bezludnej wyspie i zapragnie TAKIEGO mężczyzny. Violet Anderson z radością wyjeżdża na Fidżi. Ma to być jej przygoda życia i przepustka do upragnionego szczęścia. Wyprawa jednak zupełnie nieoczekiwanie przeradza się w koszmar. Samolot, którym leci Violet, rozbija się, a z katastrofy uchodzi z życiem tylko troje pasażerów. Szybko okazuje się, że czekanie na bezludnej wyspie, w odcięciu od reszty świata, to codzienna walka o przetrwanie. Poza tym już niedługo bohaterka orientuje się, że w jej sercu pojawia się uczucie, które żywi do jednego z rozbitków. Uczucie, które nigdy nie powinno mieć miejsca.

Jaki los czeka rozbitków? Czy w tak ekstremalnych warunkach jest miejsce na miłość i oddanie? A co jeśli to sytuacja bez wyjścia i poczucie osamotnienia zakłócają właściwy odbiór emocji i uczuć? Czy to na pewno miłość?

Przypominamy, że nowa książka Julie Johnson pt. Zakochani rozbitkowie będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku od 6 czerwca bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i romansów współczesnych. Gwarantujemy, że ta historia wywoła w was wiele emocji. Autorka po raz kolejny udowadnia bowiem, że jej międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku. Koniecznie sprawdźcie to same!

Przeczytaj także