Nowa książka Jojo Moyes już niebawem!

Nowa książka Jojo Moyes, Srebrna Zatoka - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka Jojo Moyes to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości brytyjskiej pisarki. Jej najnowsza powieść pt. Srebrna Zatoka będzie dostępna na polskim rynku już od 17 stycznia 2019 roku. Ta pozycja przypadnie do gustu każdej wielbicielce literatury obyczajowej i kobiecej.

Autorka skradła serca czytelniczek na całym świecie historiami, które urzekają humorem i realnością postaci. Moyes nie boi się poruszać trudnych tematów i robi to z niezwykłą rozwagą, zachwycając niecodziennymi sposobami. Trzy z jej książek trafiły jednocześnie na listę bestsellerów „New York Timesa”, czego wcześniej dokonali jedynie Stephen King i Harlan Coben.

Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś jest na to idealny moment!

Nowa książka Jojo Moyes – powieść pełna dylematów i niejednoznacznych decyzji

Główną bohaterką powieści jest Lisa, która nie chce już wracać do swojej przeszłości nawet w myślach. Kobieta zamknęła za sobą wiele trudnych rozdziałów, a swój azyl znalazła nad malowniczą Srebrną Zatoką. To idealne miejsce znajduje się w dzikiej części australijskiego wybrzeża. Bohaterka ma okazję obserwować tu przepiękne delfiny. Ponadto coroczne pojawianie się humbaków jest dla miejscowych wielkim świętem. Istny raj. Jednak przewrotny los nie pozwala Lisie zbyt długo cieszyć się urokami tego miejsca.

W Srebrnej Zatoce pojawia się nieproszony gość, Mike. Przyjechał z wielkiego miasta i jest wszystkim tym, o czym Lisa próbowała zapomnieć. Mężczyzna stanowi uosobienie nowoczesności, biznesu i gonitwy szczurów. Bohaterka od początku za nim nie przepada. Już wkrótce jednak orientuje się, że Mike zaczyna ją fascynować. Czy ta relacja ma szansę na to, by przerodzić się w coś głębszego? Czy Lisa jest w stanie zaryzykować i zrezygnować ze swojego bezpiecznego azylu?

Przypominamy, że nowa książka Jojo Moyes pt. Srebrna Zatoka będzie dostępna na naszym rynku od 17 stycznia bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i powieści obyczajowych. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także