Nowa książka Jakuba Małeckiego już w sprzedaży!

Nikt nie idzie - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka Jakuba Małeckiego to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości polskiego pisarza. Powieść pt. Nikt nie idzie przypadnie do gustu wielbicielom literatury obyczajowej, beletrystyki i literatury pięknej. Autor po raz kolejny udowadnia, że jego sukces nie jest kwestią przypadku. Warto tutaj wspomnieć, że Małecki, zanim zaczął pisać, pracował jako bankier. Nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się z faktu, iż zdecydował się porzucić dotychczasowe zajęcie na rzecz literatury. Pisarz został doceniony nie tylko przez czytelników. Krytycy twierdzą, że ma naprawdę wielki talent do tworzenia schizofrenicznych fabuł. W końcu nie bez przyczyny jego powieść pt. Ślady została nominowana do Nagrody Literackiej Nike. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z jego twórczością, koniecznie nadróbcie zaległości. Nowa książka Jakuba Małeckiego jest do tego idealną okazją.

Nowa książka Jakuba Małeckiego – wspaniała uczta literacka

Główną bohaterką powieści jest Olga, która wydaje się taka sama, jak wszyscy. Szara, papierowa, dopasowana do otaczającego świata. Jednak nigdy nie była i wciąż nie jest szczęśliwa w takiej rzeczywistości. A przecież ma wszystkie cechy, które aprobuje się we współczesnym świecie. Jest ambitna, młoda i ma doskonałe predyspozycje zawodowe. Mimo to wciąż nie znajduje się we właściwym miejscu. I właśnie ten fakt wywołuje w niej pewnego rodzaju niepokój.

Pewne zmiany w jej życiu pojawiają się, kiedy dziewczyna na ulicy dostrzega Klemensa. Jak sama stwierdza, nie jest ON ani chłopcem, ani mężczyzną, jednak dotyka go niepełnosprawność. Bohaterka nie może przestać o nim myśleć. Wkrótce ich drogi przetną się ponownie. Jednak czy stanie się to w dostatecznie sprzyjających okolicznościach?

Książki Jakuba Małeckiego stanowią ciekawe studium ludzkich zachowań oraz osobowości przedstawionych w ramach małych, niewymagających, choć zarazem wciągających fabuł. Sekret ich powodzenia tkwi tu akurat w prostocie i pogłębionej psychologii postaci.

Nowa książka Jakuba Małeckiego pt. Nikt nie idzie znajduje się tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury pięknej, beletrystyki i powieści obyczajowych. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję!

Przeczytaj także