Nowa książka Jakuba Ćwieka – Szwindel!

Nowa książka Jakuba Ćwieka - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka Jakuba Ćwieka to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości polskiego pisarza. Tym razem powody do zadowolenia ma każdy wielbiciel literatury kryminalnej i sensacyjnej. Nowa powieść Ćwieka nosi tytuł Szwindel i od dziś jest już właśnie dostępna w sprzedaży. Czego możecie spodziewać się po tej publikacji? Czytelnicy znajdą tu bez wątpienia wszystko to, za co fani pokochali autora. Wciągająca i nietuzinkowa fabuła, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że cała historia została zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Zainteresowani? W związku z tym koniecznie to sprawdźcie sami!

Nowa książka Jakuba Ćwieka – Szwindel

Starszy mężczyzna, który umiera w zakładzie opiekuńczym, okazuje się Houdinem. To jeden z przywódców legendarnej grupy oszustów. Ostatnią wolą zmarłego jest przekazanie spisanej w zeszycie spowiedzi synowi, którego opuścił, gdy ten był jeszcze małym chłopcem. Poza tym w przekazanym brulionie znajdują się pieniądze i obietnica jeszcze większego spadku. Jest tylko jeden problem. Aby go zdobyć, syn będzie się musiał zwrócić do Bosco, byłego partnera ojca w niechlubnym fachu i jego wciąż działającej grupy.

Grupa Krąg składa się z artystów przekrętu. Tym samym dla nich wszystko jest podstawą pod numer. Doskonale wiedzą, jak za pomocą darmowej kawy wyłudzić z konta kilka tysięcy. Poza tym potrafią zgarnąć kaucję i czynsz za wynajęcie nie swojego mieszkania, czy ugrać grube pieniądze na lęku przed uchodźcami. Numer, który ma im wszystkim zapewnić pieniądze, to dla Kręgu okazja. W związku z tym dobrzy ludzie staną się narzędziami, marzyciele a marzyciele ofiarami. Nowa akcja zatytułowana Dziecko szczęścia odbędzie się w świetle reflektorów. Rzecz w tym, że zabierając się za ten numer, oszuści nie wiedzą wszystkiego.

Jak już wspomnieliśmy, jest to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia. Uświadamia, jak działają oszuści i jak łatwo stać się ich ofiarą. Poza tym pokazuje również, że znajomość trików wcale nie chroni przed staniem się ofiarą.

Nowa książka Jakuba Ćwieka pt. Szwindel znajduje się tutaj. Jeszcze raz gorąco ją polecamy!

Przeczytaj także