Nowa książka dr Ewy Dąbrowskiej. Program na 6 tygodni

Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka dr Ewy Dąbrowskiej to doskonała propozycja dla wszystkich wielbicieli poradników, dotyczących zdrowego odżywiania. Będzie dostępna od 13 lutego 2019 roku. Warto tutaj wspomnieć, wydanie Diety warzywno-owocowej z przepisami cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników w całym kraju. Książka w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera i stała się jednym z popularniejszych zdrowotnych poradników. Następnie pojawiła się jej kontynuacja pt. Dieta warzywno-owocowa. I co dalej? A obecnie już niedługo do rąk czytelników trafi pozycja pt. Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. Program na 6 tygodni. Jesteście zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, czego się spodziewać po tej książce!

Nowa książka dr Ewy Dąbrowskiej – czego spodziewać się tym razem?

Trudno nie zgodzić się z faktem, że dzisiaj jesteśmy o wiele bardziej świadomi tego, jak dieta i prawidłowe odżywianie wpływają na nasze samopoczucie. Obecnie niemal z każdej strony atakują nas również reklamy o dietach cud. Ostatecznie okazuje się, że są albo mało skuteczne i trudne w utrzymaniu, albo wręcz szkodliwe. W kwestii prawidłowego odżywiania czy dbania o własny organizm nie ma co stawiać na nowości, które co chwilę zalewają rynek. Za ich autorami najczęściej nie stoi żadne doświadczenie czy wiedza, a zwykła chęć zysku.

Najbezpieczniej jest sięgnąć po źródło, za którym stoi wieloletnie doświadczenie i znajomość tematu. Taką książką jest bez wątpienia prezentowana dziś pozycja pt. Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. Program na 6 tygodni. Czego się z niej dowiecie? Przede wszystkim jest to niezwykłe ułatwienie dla wszystkich tych, którzy nie mają czasu na układanie odpowiednich diet. Ponadto, jeśli liczenie kalorii i komponowanie posiłków z odpowiednią wartością energetyczną sprawiają wam problemy, to także tytuł dla was.

Prezentowana dziś książka to niezwykle pomocny planer, który ułatwi wam zmianę sposobu odżywiania. W bezpieczny, sprawdzony i skuteczny sposób zrobicie to raz na zawsze. Czytelnicy znajdą tu 6-tygodniowy plan diety: 4 dni przygotowania, 10 dni diety warzywno-owocowej, 2 tygodnie wychodzenia i 2 tygodnie stabilizacji. Ponadto zamieszczono tu ponad 30 nowych przepisów, praktyczne porady i ilustracje, tabele miary postępów i miejsce na notatki.

Nowa książka dr Ewy Dąbrowskiej pt. Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. Program na 6 tygodni będzie dostępna w sprzedaży od 13 lutego bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj.

Przeczytaj także