Nowa książka Danielle Steel już niebawem w Polsce!

Bohaterowie z przypadku - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka Danielle Steel to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Powieść pt. Bohaterowie z przypadku będzie dostępna na polskim rynku już od 18 czerwca 2018 roku. Ta historia spodoba się Czytelniczkom, które uwielbiają literaturę kobiecą i romanse, zabarwione delikatną nutą sensacji i niepewności. Danielle Steel od lat trafia zarówno do dojrzałych kobiet, jak i dorastających dziewcząt. Jej powieści potrafią zaintrygować oraz wzruszyć, są idealną propozycją na deszczowy wieczór. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście jeszcze okazji zapoznać się z powieściami tej pisarki, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się same, co takiego ma w sobie twórczość Steel, że gromadzi wokół siebie miliony odbiorców na całym świecie.

Nowa książka Danielle Steel – kiedy los od zwykłych ludzi żąda niezwykłego bohaterstwa

Jest piękny, majowy poranek na nowojorskim lotnisku. Wszystkim wydaje się, że będzie to dzień, jak co dzień. Dwa samoloty właśnie przygotowują się do startu. Jednak asystentka Bernice znajduje coś niepokojącego w punkcie kontroli bezpieczeństwa. To dziwna kartka z niejasną wiadomością. Kiedy dziewczyna zgłasza swoje wątpliwości przełożonemu, ten ignoruje jej obawy. Jednak kartka nie daje bohaterce spokoju. Wzywa więc na pomoc starszy agent Departamentu Bezpieczeństwa, który również ma złe przeczucia. Pojawiają się pytania i brakuje odpowiedzi. Kto zostawił pocztówkę? Co oznacza wiadomość? Czy na pokładzie jednego z samolotów ktoś planuje zrobić coś strasznego?

W tym dniu losy obcych sobie ludzi zostają ze sobą splecione, a oni sami będą wystawieni na największą próbę. Co się stanie, kiedy przyszłość i życie wielu osób trafią w ręce garstki ludzi – bohaterów z przypadku? Czy są oni w stanie ocalić pozostałych?

Przypominamy, że nowa książka Danielle Steel pojawi się w sprzedaży od 18 czerwca bieżącego roku. Powieść pt. Bohaterowie z przypadku znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i beletrystyki. Autorka po raz kolejny udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy, a jej światowy sukces to nie kwestia przypadku.

Przeczytaj także