Nowa książka Colleen Hoover!

Nowa książka Colleen Hoover - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka Colleen Hoover to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek amerykańskiej pisarki. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbicielki romansów współczesnych. Warto tutaj wspomnieć, że Hoover została uznana przez „New York Times” za wschodzącą gwiazdę w świecie amerykańskiej kobiecej literatury. Jej powieści cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek na całym świecie. W błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów, stając się międzynarodowymi hitami.

Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Najnowsza książką Hoover pt. Maybe Now będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 15 stycznia 2020 roku. Jest to kontynuacja powieści pt. Maybe Someday.

Nowa książka Colleen Hoover – kilka słów o książce oraz niespodzianka

Przede wszystkim warto tutaj wspomnieć, że prezentowana dziś książka zawiera mały bonus. Chodzi tu o opowiadanie pt. Maybe Not. W związku z tym jest to podwójna radość dla każdej czytelniczki, która sięgnie po tę pozycję.

Główny bohater, Ridge, najchętniej w ogóle nie rozstawałby się z Sydney. Jednak musi pomóc swojej byłej, z którą się przyjaźni. Po rozstaniu z nim Maggie postanowiła żyć pełnią życia i zrobić to wszystko, na co wcześniej nie miała odwagi. Wkrótce decyduje się na skok ze spadochronem i poznaje niezwykle inteligentnego i przystojne go Jake’a. Kobieta jednak po rozstaniu obiecała sobie, że już nigdy więcej się z nikim nie zwiąże. W ten sposób chce uniknąć kolejnego, bolesnego rozczarowania.

Może jednak czasem warto zaryzykować? I być może to właśnie odpowiedni czas?

O czym natomiast jest opowiadanie pt. Maybe Not? Charyzmatyczny i zabawny Warren zamieszkuje z zimną i wredną Bridgette. Co może się stać? Być może uda mu się ją przekonać, że warto czasem zdjąć pancerz i otworzyć się na miłość? A może nie.

Przypominamy, że nowa książka Colleen Hoover pt. Maybe Now będzie dostępna w sprzedaży od 15 stycznia bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!

Przeczytaj także