Nowa książka Charlotte Link!

Nowa książka Charlotte Link - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka Charlotte Link to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości niemieckiej pisarki. Autorka podbiła serca czytelników na całym świecie powieściami o tematyce obyczajowej i psychologicznej. Poza tym charakteryzują się zapierającą dech fabułą niczym z najlepszych produkcji sensacyjnych. W związku z tym trudno się dziwić, że każda kolejna powieść pisarki z miejsca staje się międzynarodowym hitem, zyskując status bestsellera. Tym razem jednak Link zaskoczy odbiorców. Ponieważ jej najnowsza powieść pt. Czas burz to zupełnie nowa odsłona literackiego talentu autorki. Książka na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 15 stycznia 2020 roku. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, czego się spodziewać!

Nowa książka Charlotte Link – kilka słów o książce

Jest rok 1914. Świat stoi u progu wielkiej wojny, a Niemcy szykują się do konfliktu zbrojnego.

Główną bohaterką powieści jest osiemnastoletnia Felicja, która wiedzie całkiem spokojne życie w rodzinnym majątku w Prusach Wschodnich. Jest dumna i uparta, a polityka zupełnie jej nie interesuje. Jednak mimowolnie zostaje wprowadzona do tego świata za sprawą przyjaciela, Maksyma. Między młodymi rodzi się uczucie, ale chłopak marzy, by poświęcić swoje życie dla socjalistycznych ideałów. W związku z tym odrzuca Felicję i opuszcza Prusy, aż w końcu trafia do ogarniętej rewolucją Rosji.

Rozczarowana dziewczyna ze złamanym sercem wkrótce wychodzi za przystojnego przedsiębiorcę z Monachium, Alexa Lombarda. Mężczyzna bardzo kocha swoją żonę, ale oboje mają silne osobowości. To nie pozwala im się porozumieć. Gdy wojenne koleje losu znowu stawiają na drodze Felicji Maksyma, ta, targana emocjami i dawnym uczuciem, podejmuje decyzje, które mogą zaważyć na jej przyszłości.

Warto tutaj wspomnieć, że prezentowana dziś książka jest pierwszym tomem wielopokoleniowej sagi. Historia opowiada o niezłomnej sile charakteru kobiet z rodziny Dombergów. Każda z nich musi się zmierzyć z przeciwnościami losu, trudną miłością i własnym słabościami.

Nowa książka Charlotte Link pt. Czas burz na polskim rynku będzie dostępna od 15 stycznia bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Koniecznie to sprawdźcie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także