Nowa książka od Blanki Lipińskiej!

Nowa książka od Blanki Lipińskiej Kolejne 365 dni - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowa książka od Blanki Lipińskiej to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości polskiej autorki. Powody do zadowolenia mają także wielbicielki literatury erotycznej i książek dla kobiet. Najnowszy tytuł Lipińskiej Kolejne 365 dni w sprzedaży pojawi się 29 maja 2019 roku. Warto tutaj wspomnieć, że jest to już trzecia część przygód Laury i Massimo. Dlatego też, jeśli do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej autorki, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Jeśli poszukujecie historii, która nie tylko rozpali was do czerwoności, ale też utrzyma w napięciu, trafiłyście idealnie. Koniecznie to sprawdźcie!

Nowa książka od Blanki Lipińskiej – Kolejne 365 dni

Najnowsza powieść Lipińskiej zapewni czytelniczkom jeszcze więcej emocji i wartkiej akcji. A wszystko to na tle namiętności i sycylijskiej mafii. Książki autorki nie bez powodu w błyskawicznym tempie zyskały status bestsellerów. Jakie wyzwania tym razem staną przed bohaterami?

Związek Laury i Massimo nie miał początku jak większość romantycznych historii. I mimo wszystkiego, co wspólnie przeżyli, ich życie nigdy nie będzie spokojne. I oni doskonale o tym wiedzą. A teraz ciężarna Laura została postrzelona. O życie kobiety i upragnionego syna walczą najlepsi lekarze. Jednak uratowanie obojga może okazać się niemożliwe.

Massimo podejmował wiele trudnych decyzji o życiu i śmierci. Można nawet rzec, że to jego codzienność. Jednak nawet on nie był przygotowany na to, że będzie musiał wybrać czy ocalić ukochaną, czy nienarodzone dziecko. Mężczyzna wie, że to będzie najtrudniejsza decyzja w całym jego dotychczasowym życiu. Bo czy Massimo poradzi sobie z samotnym wychowywaniem syna? A czy życie bez ukochanej będzie miało jeszcze jakikolwiek sens?

Czytelniczki czeka kolejny rok z życia bohaterów, jednak nie mogą być pewne tego, czyje losy będzie dane im śledzić tym razem.

Przypominamy, że nowa książka od Blanki Lipińskiej będzie dostępna w sprzedaży od 29 maja bieżącego roku. Powieść pt. Kolejne 365 dni znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury erotycznej.

Pozostałe części historii znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także