Nowa książka Anny Szczęsnej już niebawem!

Nowa książka Anny Szczęsnej - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka Anny Szczęsnej to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości polskiej pisarki. Poza tym powody do zadowolenia ma każda wielbicielka literatury dla kobiet i romansów współczesnych. Najnowsza powieść Szczęsnej pt. Testerka szczęścia będzie dostępna w sprzedaży od 19 czerwca 2019 roku i przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym wielbicielkom gatunku. Warto tutaj wspomnieć, że książki autorki cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelniczek w całej Polsce nie bez powodu. Historie, które tworzy, są pełne ciepła, nierzadko poruszają trudne tematy, a przede wszystkim są pisane o kobietach, dla kobiet. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością Anny Szczęsnej, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Koniecznie przekonajcie się o tym same!

Nowa książka Anny Szczęsnej – ciepła i pełna optymizmu opowieść o poszukiwaniu szczęścia

Główną bohaterką prezentowanej dziś powieści jest Agnieszka Piotrowska. Kobieta ma pracę, którą kocha i jest z niej bardzo zadowolona, choć zajęcie jest niecodzienne. Prowadzi blog, na którym testuje i recenzuje przepisy na szczęście. Tak, tak. Wkrótce bohaterka staje przed nie lada wyzwaniem. Jej siostra już niedługo bierze ślub, a Agnieszka musi znaleźć na tę okoliczność partnera. Przewrotny los, niczym na zawołanie, stawia na jej drodze Bartka. Mężczyzna obecnie jest w jednym z trudniejszych okresów w życiu i zmaga się z problemami finansowymi. Agnieszka, która do tej pory wiodła proste i bezproblemowe życie, postanawia mu pomóc. Tym samym zostaje zapoczątkowana gorąca, ale przede wszystkim burzliwa relacja.

Para wyjeżdża w Bieszczady. Jednak czy przepiękne okoliczności i wspólnie spędzony czas pozwoli im odnaleźć prawdziwy przepis na szczęście? Wszak Agnieszka ma już za sobą przecież mnóstwo testów. Czy ten okaże się tym najskuteczniejszym?

Przypominamy, że nowa książka Anny Szczęsnej będzie dostępna w sprzedaży od 19 czerwca bieżącego roku. Powieść pt. Testerka szczęścia znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim wielbicielkom romansów współczesnych i literatury dla kobiet.

Przeczytaj także