Nowa książka od Anny Lewandowskiej już niebawem!

Diet & Training by Ann - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka od Anny Lewandowskiej jeszcze w tym miesiącu będzie dostępna w sprzedaży. Premiera poradnika pt. Diet & Training by Ann przewidywana jest na 31 października 2018. Ta pozycja z pewnością zainteresuje wszystkie miłośniczki zdrowego odżywiania i wielbicielki fitness. Anna Lewandowska od lat zajmuje się tym tematem i ma na swoim koncie mnóstwo zawodowych sukcesów. Prowadzi własny blog, poświęcony zdrowemu stylowi życia, a na Instagramie obserwuje ją ponad 2 miliony odbiorców. Jeśli zatem do tej pory nie wiedziałyście, jak zabrać się za wprowadzanie zdrowych nawyków w Waszym życiu, trafiłyście idealnie. Z tą książką przekonacie się, że to prostsze, niż myślicie!

Nowa książka od Anny Lewandowskiej – Diet & Training by Ann

Prezentowana dziś książka to kompleksowy i skuteczny plan zmiany stylu życia. Każdy z nas wie, że to przecież zdrowie jest najważniejsze. To najczęstsze życzenia posyłane tym, których kochamy. Ponieważ to ono jest podstawą szczęśliwego życia i to dzięki niemu mamy siłę do działania i dobre samopoczucie.

Zdrowy styl życia opiera się na właściwie dobranej diecie i odpowiednim treningu. Wydaje się, że każdy o tym wie. I że nie ma nic prostszego, niż po prostu zacząć działać. Tutaj jednak zawsze pojawia się mnóstwo pytań i wątpliwości. Od czego właściwie powinniśmy zacząć? Jak zdrowo się odżywiać? Jak ćwiczyć? No i najtrudniejsza kwestia – jak wytrwać w postanowieniach?

Książka znanej trenerki, dietetyczki i motywatorki Anny Lewandowskiej to kompleksowy i wszechstronny plan zmiany stylu życia. W prezentowanej dziś pozycji znajdziecie:

  • Kompleksową i zbilansowaną dietę. Będzie pysznie!
  • Wszystko, co warto wiedzieć na temat zdrowego stylu życia. Zero zbędnych informacji, 100% przydatnej wiedzy!
  • Zróżnicowane zestawy treningowe, które dadzą ci radość i power!
  • Niezbędną dawkę motywacji. Bo bez niej ani rusz!

Przypominamy, że nowa książka od Anny Lewandowskiej będzie dostępna od 31 października bieżącego roku. Diet & Training by Ann znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ten poradnik wszystkim czytelniczkom, które chcą skutecznie zmienić styl swojego życie na zdrowszy.

Przeczytaj także