Nowa książka Anny Fryczkowskiej już jest!

Nowa książka Anny Fryczkowskiej Wdowinek - zobacz na TaniaKsiazka.plNowa książka Anny Fryczkowskiej to doskonała wiadomość dla wszystkich wielbicieli twórczości polskiej pisarki. Prezentowana dziś powieść pt. Wdowinek przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi mrocznej literatury sensacyjnej i thrillerów. Jeśli więc do tej pory nie było wam po drodze z książkami tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Anna Fryczkowska ma już na koncie kilka powieści, które skradły serca czytelników w całym kraju. Jej najnowsza historia po raz kolejny udowadnia, że sukces pisarki nie jest kwestią przypadku. Za każdym razem autorka zaskakuje odbiorców i sprawia, że jej opowieści na długo zostają w pamięci. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, co przygotowała tym razem!

Nowa książka Anny Fryczkowskiej – Wdowinek

Główną bohaterką powieści jest Aniela, która po dziesięciu latach wraca do rodzinnego miasteczka. Sprowadza ją tam pogrzeb dorosłego brata. I chociaż kobieta wpadła tu jedynie na chwilę, los miał wobec niej zupełnie inne plany. Pechowy zbieg okoliczności sprawia, że bohaterka musi zostać w mieście nieco dłużej. Tym samym musi ona stawić czoła nie tylko demonom przeszłości, ale też własnej rodzinie. Jest mnóstwo pytań, na które czytelnik powinien poznać odpowiedź. Dlaczego Aniela opuściła rodziców? Skąd dwudziestoośmiolatka ma w sobie tyle gniewu? Przez ponad dziesięć lat kobieta nie kontaktowała się z domem i skutecznie udawała, że jest znikąd. Dlaczego?

Ponadto z jakiegoś powodu większość kobiet w jej miasteczku obywa się bez mężów. Jest tu także tajemniczy klub kobiet, którego członkinie od lat trzymają się razem. A do grona tych kobiet należy matka Anieli. Jest jeszcze kilka pytań, na które odpowiedzi nie są tak proste, jakby mogło się wydawać. Dlaczego dziesięcioletni syn sąsiadów, Mareczek, wiecznie stoi pod płotem? I do kogo należy czaszka, którą pies wykopał w lesie?

Czytelnicy zetkną się w tej powieści z narracją, która prowadzona jest przez kilka osób, prowadzoną w różnych planach czasowych. Mówią Aniela i jej matka, dziesięcioletni Mareczek i miejscowa nauczycielka. A z tych głosów wyłania się przerażająca tajemnica miejsca.

Nowa książka Anny Fryczkowskiej pt. Wdowinek znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także