Nowa książka Anne Tyler już jest!

Nowa książka Anne Tyler Taniec zegara - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka Anne Tyler pt. Taniec zegara jest już dostępna na polskim rynku. Ta informacja z pewnością ucieszy wszystkich miłośników twórczości autorki. Jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z książkami tej pisarki, zachęcamy do nadrobienia zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Anne Tyler ma na koncie mnóstwo prestiżowych nagród i wyróżnień, w tym Nagrodę Pulitzera. Ponadto dwie z jej książek zostały zekranizowane, a najnowsza pozycja w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem. O czym opowiada prezentowana dziś książka? Sprawdźcie to sami!

Nowa książka Anne Tyler – Taniec zegara

Główną bohaterką powieści jest sześćdziesięciu jedno letnia Willa Drake, która właśnie znajduje się na życiowym zakręcie. Kobieta z synami utrzymuje sporadyczny kontakt. Za to jej drugi mąż nieustannie domaga się uwagi. Pewnego dnia Willa otrzymuje zupełnie niespodziewany telefon. Okazuje się, że była partnerka jej syna zostaje postrzelona. A w związku z jej kilkudniowym pobytem w szpitalu, ktoś musi zając się dziewięcioletnią córką poszkodowanej. Bohaterka waha się tylko przez chwilę. I postanawia pomóc. Tym samym Willa nie tylko opiekuje się dziewczynką i jej matką, wchodzi też w relacje z sąsiadami. Jednym słowem, zadomawia się. A to z kolei już wkrótce staje się powodem do sporych nieporozumień.

Co zrobi bohaterka, kiedy przyjdzie podjąć jej jedną z ważniejszych życiowych decyzji? Czy więź, która łączy ją z Cheryl, małą dziewczynką, która mogłaby być jej wnuczką, jest warta poświęceń? Anne Tyler stworzyła mistrzowską, słodko-gorzką opowieść o tym, że nigdy nie jest za późno na zmiany. To także wzruszająca historia o odpowiedzialności i spełnieniu oraz nadziei i żałobie.

Nowa książka Anne Tyler pt. Taniec zegara znajduje się tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury obyczajowej i pięknej. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tutaj coś dla siebie. Jeśli zatem jeszcze do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Anne Tyler udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy.

Przeczytaj także