Nowa książka Andrzeja Pilipiuka!

Raport z Północy - zobacz na TaniaKsiazka.plRaport z Północy – taki tytuł nosi nowa książka Andrzeja Pilipiuka. Lektura z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury pisarza. Natomiast ci, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z twórczością autora, mają szansę nadrobić drobne zaległości. Najnowsza publikacja polskiego pisarza trafi również do fanów niebanalnej literatury podróżniczej. Bo do tego gatunku z pewnością można zaliczyć prezentowany dziś tytuł. Jednak co jeszcze skrywa w sobie Raport z Północy? Koniecznie sprawdźcie to sami!

Nowa książka Andrzeja Pilipiuka – mroźna Północ i zew wolności

Jak zaznacza sam autor, jego książka zdecydowanie różni się od literatury podróżniczej. W jego projekcie nie znajdziecie opisów egzotycznych i odległych miejsc. Za to będą to obszary, do których z łatwością się dostaniecie, kupując bilety lotnicze najtańszych linii. Okazuje się bowiem, że piękne miejsca są na wyciągnięcie ręki. I z łatwością można zorganizować wycieczkę śladami Pilipiuka.

Pisarz postawił sobie ważny cel w życiu, jakim okazała się walka o to, by nie zostać wdeptanym w błoto. Niemal od zawsze czuł chęć odegrania się na życiu i w końcu się mu to udało. Udało się mu również uratować własne poczucie wolności, bo w końcu zaczął żyć tak, jak chciał, a nie jak mu wymyślono. A podróże po Skandynawii są ogromną częścią tych wszystkich planów i spełniania marzeń. Dlatego też Czytelnicy w najnowszej książce Pilipiuka natkną się na mnóstwo obsesji, które targają pisarzem. Jak zaznacza autor, jest to książka napisana przez wkurzonego niewolnika, który zdołał zerwać łańcuchy.

Odbiorcy będą mieli szansę poznać też wiele refleksji pisarza na temat życia i jego ścieżki kariery. Bo okazuje się, że żyjemy w niezwykle wygodnych czasach. Otwarte granice pozwalają nam podróżować bez nadmiaru ograniczeń. A to otwiera wiele ciekawych możliwości. Pilipiuk łączy tę wolność ze spełnianiem marzeń o byciu pisarzem. Jak mu to wychodzi? Efekt macie właśnie przed sobą.

Nowa książka Andrzeja Pilipiuka pt. Raport z Północy znajduje się tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także