Nowa książka Agaty Przybyłek!

Nowa książka Agaty Przybyłek Wierność jest trudna - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka Agaty Przybyłek to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości polskiej pisarki. Powieść pt. Wierność jest trudna jest już dostępna w sprzedaży. Warto tutaj wspomnieć, że jest to kontynuacja przygód znanych bohaterek z lektury Ja chyba zwariuję!, która w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera. Książki przypadną do gustu wielbicielkom literatury kobiecej, romansów i komedii. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości! Zwłaszcza jeśli wspomniane gatunki należą do waszych ulubionych. Dziś jest idealny moment, by powiększyć domową biblioteczkę o całkiem ciekawe tytuły.

Nowa książka Agaty Przybyłek – czy wierność jest naprawdę trudna?

Główną bohaterką prezentowanej dziś książki jest Eliza. Dziewczyna właśnie przygotowuje się do ślubu i jest na takim etapie, że całej rodzinie udziela się podniosła atmosfera. Jednak przewrotny los ma własny scenariusz, który z uporem realizuje, nie zważając na prośby i oczekiwania uczestników sztuki życia. Na drodze spokojnej i ułożonej Elizy stawia więc niepokornego Szczepana. Chłopak z prędkością błyskawicy zawróci bohaterce w głowie.

Czy przyszła panna młoda pozostanie wierna narzeczonemu? A może jednak ulegnie urokowi przystojnego motocyklisty?

Co więcej, Szczepana w ogóle nie zraża wiadomość o przyszłym ślubie Elizy. Jest jednak coś, o czym nie wie sam chłopak i czego w ogóle się nie spodziewał. Co zrobi, kiedy dowie się, że randkuje nie z jedną, a dwiema różnymi dziewczynami? Tak, tak. Cicha woda brzegi rwie. Do czego zdolne są siostry bliźniaczki, kiedy rywalizują o jednego mężczyznę? Cóż, tego dowiecie się właśnie z tej historii.

Nowa książka Agaty Przybyłek pełna jest tego, za co Czytelniczki w całej Polsce pokochały jej twórczość – lekki styl i humor. Ta historia to opowieść o tym, że wierność nie zawsze jest łatwa, a los bywa przewrotny. Przed bohaterką wiele trudnych decyzji, ale dzięki poczuciu humoru autorki, uśmiech nie zejdzie Wam z twarzy.

Nowa książka Agaty Przybyłek pt. Wierność jest trudna znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także