Nowa książka Agaty Przybyłek!

Nowa książka Agaty Przybyłek to propozycja, która zainteresuje wszystkie wielbicielki literatury obyczajowej i powieści dla kobiet. Autorka już niejednokrotnie udowodniła, że w tego rodzaju książkach czuje się najlepiej. Za powieści pełne emocji pokochały ją czytelniczki w całej Polsce. W jej historiach nie brakuje ciepła i nadziei, ale jednocześnie Przybyłek nie boi się poruszania tematów trudnych czy bolesnych. W związku z tym jej bohaterowie zachwycają autentycznością, a na przestrzeni całej książki nie brakuje porywających momentów, mimo iż mamy do czynienia z literaturą obyczajową.

Nowa książka Agaty Przybyłek - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Agaty Przybyłek – Droga, którą przeszłam

Książka pt. Droga, którą przeszłam jest już dostępna w sprzedaży. Jej głównymi bohaterami są Alicja i Dawid, młode małżeństwo, które musi zmierzyć się z niewyobrażalną stratą – utratą dziecka. Ponieważ bolesne wspomnienia nie dają o sobie zapomnieć, para postanawia wyprowadzić się za miasto. To właśnie w pobliżu urokliwej zieleni, stawów i starych drzew, Alicja zaczyna odzyskiwać spokój ducha. Kobieta powoli staje na nogi i zamierza cieszyć się życiem. Los jednak bywa nieprzewidywalny, a do bohaterki niespodziewanie powraca to, przed czym uciekała. Czy uda jej się przegonić duchy przeszłości?

Tymczasem Stefania nigdy niczego nie pragnęła w życiu bardziej, niż matczynej miłości. Co stało się z małą dziewczynką dorastającą w domu pozbawionym ciepła? Kim jest dziś ta kobieta? I w jaki sposób jej losy splotą się z życiem Dawida i Alicji?

Okazuje się, że każdego prześladują jakieś koszmary. Historia Agaty Przybyłek udowadnia, że ucieczka w takim wypadku nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Tym bardziej, kiedy uciekamy przed miłością.

Przypominam, że nowa książka Agaty Przybyłek pt. Droga, którą przeszłam jest już dostępna w sprzedaży.

Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj.

Jeszcze raz gorąco polecam ją wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej i powieści skierowanych przede wszystkim do kobiet. Autorka po raz kolejny nie zawodzi. Na ręce czytelniczek składa poruszającą i życiową historię, która wciąga, zaskakuje i porusza. Koniecznie sprawdźcie to i przekonajcie się same!

Przeczytaj także