Nothing More – kontynuacja serii After już wkrótce!

Nothing More – kontynuacja serii After  to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów cyklu, zapoczątkowanego przez Annę Todd. Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji zapoznać się z twórczością pisarki, to gorąco zachęcamy do nadrobienia zaległości. Przypadek Todd udowadnia, że Internet może być świetnym sposobem na rozpoczęcie kariery pisarskiej.

Nothing More – ciąg dalszy

Jak już wspomnieliśmy, najnowsza książka Anny Todd to kontynuacja losów głównych bohaterów z niezwykle popularnej serii pt. After. Cykl zyskał miliony czytelników na całym świecie, którzy z niecierpliwością oczekiwali na kolejny jej tom. I oto właśnie jest!

Świat Landona legł w gruzach po tym, jak przeprowadzając się do Nowego Jorku specjalnie dla ukochanej Dakoty, ta oświadczyła mu, że między nimi koniec. Jego życie obecnie koncentruje się na pracy i studiach. Zaś samotne wieczory spędza przed telewizorem z Tessą – również pogrążoną w smutku po rozstaniu z Hardinem. Od czasu do czasu ową dwójkę odwiedza koleżanka dziewczyny, Nora. Landon nigdy by nie przypuszczał, że ta urocza cukierniczka zawróci mu w głowie. Zwłaszcza w chwili, gdy Daktota ponownie zaczyna poszukiwać pocieszenia w jego ramionach. Bohater zostaje wrzucony w sam środek sytuacji, z której nie widzi dobrego wyjścia. Zdaje sobie sprawę, że prędzej czy później ktoś zostanie zraniony. Ponadto wizytę w Nowym Jorku zapowiedział Hardin. Landon jest rozdarty. Z jednej strony zależy mu na dobrych relacjach z przyrodnim bratem. Z drugiej zaś nie chce ranić uczuć Tessy. Czas płynie nieubłaganie, a on będzie musiał opowiedzieć się po jednej ze stron…

Książka Nothing More – kontynuacja serii After  dostępna będzie od 28 marca bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także