Normalni ludzie – najgłośniejsza powieść 2018 roku!

Normalni ludzie - kup na TaniaKsiazka.plNormalni ludzie to książka, która została okrzyknięta jedną z najgłośniejszych powieści 2018 roku. Już wkrótce także czytelnicy w Polsce będą mieli okazję zapoznać się z tą pozycją. Ponieważ już 26 lutego 2020 roku powieść będzie dostępna w sprzedaży również na naszym rynku. Za historię odpowiada Sally Rooney. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że była ona nominowana do Nagrody Bookera oraz otrzymała Costa Book Award w 2019 roku. To jednak nie wszystko. Ponieważ stacja BBC ogłosiła, że powieść zostanie przeniesiona na mały ekran, a adaptację wyreżyseruje Lenny Abrahamson. Jeśli zatem poszukujecie intrygującej i ciekawej książki, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, czego możecie się po niej spodziewać!

Normalni ludzie – kilka słów o fabule książki

Marianne i Connell żyją tuż obok siebie, choć pochodzą z dwóch różnych światów. Mieszkają w niewielkim mieście, jednym z tych, z których chce się jak najszybciej uciec. Poza tym chodzą do tej samej szkoły. Jednak na korytarzu mijają się bez słowa, unikają swoich spojrzeń. Chociaż łączy ich więcej niż wspólne lekcje. Ukrywanie tej znajomości nie jest trudne, komplikacje zaczynają się wtedy, gdy między dwojgiem nastolatków budzi się uczucie.

Autorka książki, Sally Rooney, opowiada o trudnej miłości, wplątanej w skomplikowane, zhierarchizowane relacje organizujące świat, w którym nastoletni bohaterowie muszą się odnaleźć. Rooney udowadnia, że o miłości nie napisano jeszcze ostatniego słowa.

Książka nie bez powodu cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. Poza tym w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem, zyskując status bestsellera.

Przypominamy, że książka pt. Normalni ludzie będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 26 lutego bieżącego roku. Prezentowaną dziś historię znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy! Lektura przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury młodzieżowej. Jednak coś dla siebie znajdą tu również wielbiciele beletrystyki, czy literatury pięknej. Koniecznie zatem przekonajcie się sami, co takiego ma w sobie ta opowieść, iż cieszy się tak dużym zainteresowaniem odbiorców. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także