Nieznajoma – Allison Dickson

Nieznajoma - kup na TaniaKsiazka.plNieznajoma to książka Allison Dickson, która na polskim rynku jest dostępna w sprzedaży już od 27 listopada 2019 roku. Powieść ta przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom thrillerów. Jeśli zatem poszukujecie ciekawej i wciągającej historii na jesienne wieczory, trafiliście idealnie. Książka Dickson cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie nie bez powodu. Ponieważ udało się jej stworzyć mrożący krew w żyłach thriller, który trzyma w napięciu aż do ostatniej strony. Tym samym nic w tej historii nie jest proste i oczywiste. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

 Nieznajoma – wciągająca mieszanka rodzinnych sekretów i zaskakujących zwrotów akcji

Jeśli książka pt. Kobieta w oknie należy do jednej z waszych ulubionych pozycji, prezentowana dziś książka także idealnie wpisze się w wasze zainteresowania literackie. Ponieważ autorka stworzyła niezwykle wciągającą mieszankę rodzinnych sekretów i zaskakujących zwrotów akcji rodem z Hitchcocka.

Główną bohaterką jest Phoebe Miller. Kobieta nie jest pewna, kiedy zauważyła ten stary gruchot, zaparkowany przed jej domem. Ma jednak pewność, że pojawia się regularnie i że to nie może oznaczać nic dobrego. Kim jest tajemniczy kierowca i co go tak interesuje w przygnębionej, nudnej pani domu, która topi smutki w kolejnych butelkach wina i pudełkach lodów? No cóż, Phoebe już wkrótce się dowie. I gorzko tego pożałuje.

Do sąsiedniego domu wprowadzają się Napierowie. A w związku z tym życie pani Miller znowu staje się ekscytujące. Violet Napier wydaje się idealną kandydatką na przyjaciółkę od serca. A do tego jej przystojny syn Jake, który lada moment rozpocznie studia, wart jest grzechu. W końcu kto powiedział, że pani domu nie może się zabawić?

Szansa na zabicie nudy i odmianę losu sprawia, że Phoebe traci czujność. Już wkrótce okazuje się, że to poważny błąd. Ponieważ nigdy nie powinna spuszczać z oczu tajemniczego kierowcy.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Nieznajoma na polskim rynku jest dostępna od 27 listopada bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco ją polecamy!

Przeczytaj także