Niezgodna – cztery w jednym!

NiezgodnaCykl Niezgodna, którego autorką jest Veronica Roth, na całym świecie sprzedał się aż w 35 milionowym nakładzie. Historia oczarowała nie tylko miłośników książek, ale również kinomaniaków. Powstała bowiem ekranizacja bestsellerowej sagi. Warto wspomnieć, że w marcu 2017 roku przewidywana jest premiera ostatniego filmu o przygodach głównych bohaterów, stworzonych przez Roth.

Niezgodna – cztery w jednym

Dla wszystkich czytelników mamy teraz dobrą wiadomość. Otóż, 28 października bieżącego roku w sprzedaży pojawi się nowe wydanie Niezgodnej. Będą to cztery części: Niezgodna, Zbuntowana, Wierna oraz Cztery, zamknięte w jednym tomie. Książka zostanie wydana w twardej okładce, więc będzie idealnie prezentować się na półce. To świetna okazja dla wszystkich kolekcjonerów wyjątkowych egzemplarzy. W dodatku proponujemy wam tę nowość z 25% rabatem! Czy może być coś lepszego? Jeśli już posiadacie słynny cykl Niezgodna, nic straconego. Ekskluzywne wydanie w twardej oprawie perfekcyjnie sprawdzi się w roli prezentu.

Głównymi bohaterami opowieści są Tris i Tobias. Żyją oni w społeczeństwie, które zachowało się na ruinach Chicago i zostało podzielone na 5 frakcji -Altruizm, Nieustraszoność, Erudycja, Prawość, Serdeczność. Każdy mieszkaniec zmuszony był przejść test predyspozycji, po czym biorąc udział w krwawej ceremonii, wybierał grupę, do której chciał należeć. Nieszczęśliwie Tris oraz Tobias łączyli w sobie cechy kilku frakcji. A takie osoby skazane były na śmierć.

Przypominamy, że tom Niezgodna, który łączy w sobie wszystkie książki z cyklu, w sprzedaży pojawi się 28 października bieżącego roku. Tego nie możecie przegapić. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także