Niezbędnik czytelnika

niezbędnik 5690

Jako pasjonaci książek i czytania ciągle jesteśmy wciągani w wir niesamowitych historii i zdarzeń. Przenosimy się do alternatywnych światów, które pochłaniają nas bez reszty. Nasze otoczenie wydaje się wtedy zupełnie bezduszne i nieciekawe. W takich chwilach liczy się tylko ona, następna strona, ukazująca dalsze losy naszych ulubionych bohaterów.

Jednak każda podróż wymaga najpierw solidnego przygotowania. Nawet potężni książkowi herosi zanim wyruszali w drogę, gromadzili niezbędne im w trakcie wędrówki przedmioty. Dlatego ty też, drogi TanioKsiążkowy poszukiwaczu przygód powinieneś posiadać swój niezbędnik. Z jego pomocą każda twoja książkowa wyprawa na pewno zakończy się powodzeniem.

Oto kilka czytelniczych akcesoriów, których posiadanie umili a zarazem ułatwi ci poruszanie się po fantastycznym świecie przygody:

Koszulka z nadrukiem  

Unikalne koszulki  TanioKsiążkowej produkcji zostały stworzone specjalnie z myślą o wszystkich miłośnikach książek. Impulsem przy ich projekcie była idea promowania czytelnictwa. Estetyczna i dowcipna grafika z pewnością intensyfikuje przekaz i nieraz wzbudzi zainteresowanie ciekawskich przechodniów na ulicy. Z nią aura oczytania nigdy cię nie opuści.

Designerskie podpórki na książki

W celu zabezpieczenia swoich drogocennych zbiorów i utrzymania ich w odpowiedniej pozycji skorzystaj z naszych z podpórek na książki. Wszystkie posiadane przez nas modele imponują solidnym wykonaniem i oryginalnym wzorem.

Zakładki papierowe i magnetyczne

Wartościowe i użyteczne dla każdego zagorzałego czytelnika. Zakładka zapewni szybszy powrót do miejsca, w którym została przerwana twoja książkowa przygoda oraz wspomoże sam proces czytania. Z pewnością stanie się ona powodem poprawy twojego komfortu czytania.

Lampka LED z klipsem

Nieodpowiednie oświetlenie pomieszczenia to największy wróg każdego książkoholika.  Zdarzają się takie momenty, że czytanie wtedy jest utrudnione, bądź nawet niemożliwe. Ten niesamowicie przydatny gadżet z praktycznym klipsem umożliwi ci czytanie gdziekolwiek jesteś.

Kubek „Kto nie czyta, ten nie pije kawy”

Kawa i książka to dobre połączenie. Ale książka i kawa w TYM kubku to połączenie idealne. Wygodny, praktyczny, dobrze leżący w dłoni doskonale sprawdza się przy czytaniu na leżąco czy siedząco.

Cały niezbędnik czytelnika znajdziesz tutaj >

Przeczytaj także