Niewinna żona – wciągający kryminał

Niewinna żona - sprawdź na TaniaKsiazka.plNiewinna żona to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej, sensacyjnej a przede wszystkim thrillerów psychologicznych. Powieść Amy Lloyd na polskim rynku będzie dostępna od 3 lipca 2019 roku. Dlaczego warto po nią sięgnąć? Ponieważ ta historia w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera i stała się międzynarodowym hitem. Książka zainteresuje nawet najbardziej wymagającego fana gatunku. Poza tym pisarka stworzyła naprawdę wciągającą i mroczną opowieść, która aż do ostatniej strony trzyma w napięciu i niepewności. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po tej historii? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Niewinna żona – kilka słów o fabule

Dennis Danson został aresztowany i trafił do więzienia za brutalne morderstwo. Wydarzenie to miało miejsce 20 lat temu. Poza tym jego historia stała się tematem filmu dokumentalnego, który rozpętał prawdziwą burzę w sieci. W związku z tym internauci dążą do prawdy i uwolnienia niesłusznie skazanego człowieka.

Samantha, która mieszka w Anglii, ma obsesję na punkcie sprawy Dennisa. W związku z tym zaczyna z nim korespondować, a wkrótce ulega jego urokowi i pozornej życzliwości. Niedługo po tym kobieta postanawia rzucić swoje dotychczasowe życie, by wyjść za skazanego za mąż. I walczyć o to, by wyszedł na wolność. Intensywne działania bohaterki przynoszą w końcu skutek. Jednak Samantha powoli zaczyna odkrywać nowe szczegóły z życia swojego męża. A te stawiają niewinność mężczyzny pod znakiem zapytania. Jednak jak skonfrontować swoje podejrzenia, jak porozmawiać o tym z mężem, skoro nie chce się poznać prawdy?

Przypominamy, że książka pt. Niewinna żona na polskim rynku będzie dostępna od 3 lipca bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom thrillerów psychologicznych, książek kryminalnych i sensacyjnych. Warto tutaj dodać, że Niewinna żona to debiut literacki Amy Lloyd, który w błyskawicznym tempie znalazł się na liście bestsellerów Sunday Times. Jeśli zatem poszukujecie czegoś nowego i ciekawego, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie ten debiut i przekonajcie się sami, co takiego ma w sobie ta historia!

Przeczytaj także