Nieświęty Mikołaj – Magdalena Kordel

Nieświęty Mikołaj - kup na TaniaKsiazka.plNieświęty Mikołaj to już kolejna ciepła historia od Magdaleny Kordel. Polska pisarka znana jest z powieści o charakterze obyczajowym i romantycznym. Jak sama przyznaje, zaczęła pisać, aby poradzić sobie z traumatycznymi przeżyciami i problemami egzystencjalnymi. W związku z tym jej styl pisarski charakteryzuje się wnikliwością i interesującą fabułą. Dlatego, jeśli jeszcze nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Najnowsza historia Kordel to doskonała okazja, by sprawdzić, co takiego ma w sobie jej twórczość.

Nieświęty Mikołaj – gdy wiara, nadzieja i miłość otwierają zamknięte drzwi

Główną bohaterką powieści jest Jaśmina, która praktycznie od zawsze marzyła o swojej pracowni. Ponieważ na drutach potrafiła wyczarować praktycznie wszystko. Jednak zakochana i ufna postanowiła odłożyć swoje marzenia na później i zainwestować w firmę narzeczonego. Mimo że przyjaciele i babcia ostrzegali ją przed Radkiem, poszła za głosem serca.

W pewną przedgrudniową noc mały chłopiec z zadartym nosem przekazuje Jaśminie wiadomość. A ta wywraca jej życie do góry nogami. Gdy dziewczyna już niemal traci resztki nadziei, z pomocą zjawia się tajemniczy Nieświęty Mikołaj. Czy Jaśmina zdoła jeszcze komuś zaufać? Jak poradzi sobie z problemami, które niejednego przytłoczyłyby na dobre? Czy magia świąt zadziała? I jaką rolę odegra w jej życiu chłopiec z zadartym nosem?

Nieświęty Mikołaj to jedna z tych świątecznych, ciepłych historii. Idealna, by wprowadzić każdą czytelniczkę w magiczny nastrój zbliżającego się Bożego Narodzenia. Okazuje się bowiem, że wiara, nadzieja i miłość mogą otworzyć drzwi, które uważaliśmy za zamknięte. Poza tym autorka, Magdalena Kordel, po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. W końcu to jedna z najpoczytniejszych, polskich pisarek. Jej powieści rozeszły się dotychczas w nakładzie 300 000 egzemplarzy! Jeśli zatem jeszcze nie trafiłyście na jej twórczość, koniecznie sprawdźcie dzisiejszą propozycję, która jest już dostępna w sprzedaży.

Książkę pt. Nieświęty Mikołaj znajdziecie tutaj. Idealnie sprawdzi się na jesienne, deszczowe wieczory. Sprawdźcie same!

Przeczytaj także