Nieplanowane – prawdziwa historia autorki

Nieplanowane - kup na TaniaKsiazka.plNieplanowane to książka, która od niedawna jest dostępna w sprzedaży w odmienionej szacie graficznej. Nie jest to przypadek. Ponieważ historia autorki, Abby Johnson, doczekała się właśnie ekranizacji. Film od 1 listopada 2019 roku jest już dostępny w naszych kinach i zbiera dobre recenzje. Trudno się temu dziwić, w końcu to życie często pisze najlepsze scenariusze. A w przypadku Johnson tak właśnie było. Tym samym prezentowana dziś historia przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi literatury faktu i reportaży. Jesteście ciekawi, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie to sprawdźcie!

Nieplanowane – to, co widziała, zmieniło wszystko

Główna bohaterka książki, Abby Johnson, robiła właśnie zawrotną karierę. Zajmowała wysokie stanowisko i otrzymywała bardzo dobrą pensję. Poza tym miała pracę inną niż wszystkie. Dlaczego? Ponieważ na co dzień zajmowała się aborcją. Na stanowisku dyrektora w klinice Planned Parenthood pracowała ponad pięć lat. W jej życiu stało się jednak coś, przez co zrezygnowała z tej kariery. Co tak bardzo przeraziło ją, że przeszła na drugą stronę i dzisiaj walczy o życie nienarodzonych? Z jakimi praktykami miała do czynienia?

Ta autentyczna historia wzbudza zainteresowanie na całym świecie. Ponieważ porusza wciąż aktualny i trudny temat aborcji. Kobiecie udało się wyjść z samej ciemności. Jeśli myślicie, że wiecie wszystko na temat przemysłu aborcyjnego, ta pozycja udowodni wam, jak bardzo się mylicie. Oto przerażająca prawda, której nie dowiesz się z innych książek, prasy czy portali internetowych.

Prezentowaną dziś książkę pt. Nieplanowane znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim miłośnikom literatury faktu i reportaży. Ponadto przypominamy, że w kinach jest już dostępny film na podstawie książki. Za jego reżyserię odpowiadają Chuck Konzelman oraz Cary Solomon. Współpracowali oni ze sobą m.in. przy takich produkcjach jak Bóg nie umarł oraz Czy naprawdę wierzysz? Również oni stworzyli scenariusz. Produkcja przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom dramatów. Na ekranach wystąpili, m.in.: Ashley Bratcher jako Abby Johnson, Brooks Ryan jako Doug czy Robia Scott jako Cheryl.

Przeczytaj także