Nienaukowy przewodnik po świecie nauki

Nienaukowy przewodnik po świecie nauki - kup na TaniaKsiazka.plNienaukowy przewodnik po świecie nauki, czyli The Science od Rick and Morty to doskonała propozycja dla wszystkich wielbicieli zagranicznych reportaży i literatury popularnonaukowej. Poza tym powody do zadowolenia mają również miłośnicy nauki, która została tu zaprezentowana w sposób przystępny i zabawny. W związku z tym możecie liczyć na prawdziwą zabawę i intrygujące eksperymenty, zamiast garści suchych faktów, wzorów i definicji. Ten międzynarodowy bestseller na polskim rynku będzie dostępny w sprzedaży już od 30 października 2019 roku i zachwyci każdego poszukiwacza nietuzinkowej literatury faktu i popularnonaukowej. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nienaukowy przewodnik po świecie nauki – kilka słów o książce

Warto tutaj na początku wspomnieć, że Rick and Morty to animowany serial, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów na całym świecie. Poza tym dość mocno wszedł też we współczesną popkulturę. Stąd też pomysł, by wykorzystać tę popularność. W związku z tym czytelnicy otrzymali właśnie The Science od Rick and Morty. Nienaukowy przewodnik po świecie nauki.

Najbardziej szalony serial tej dekady. Odjechani bohaterowie. Najbardziej nieoczywiste zagadnienia i ciekawostki. Czy możemy włamać się do ludzkiej pamięci? A czy dzięki polizaniu karalucha można przejąć nad nim kontrolę? Lub czy ludzkość może czerpać energię z baterii?

Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te oraz wiele więcej pytań, trafiliście idealnie. Dzięki prezentowanej dziś książce wyruszycie w pełną humoru i wiedzy podróż z ekscentrycznymi Rickiem i Mortym. Ponieważ bohaterowie podróżują do odległych galaktyk i alternatywnych rzeczywistościach. W związku z tym zbierają intrygujące ciekawostki i przedstawiają nieoczywiste teorie z zakresu biologii, chemii i fizyki. A poza tym przeprowadzają odjechane doświadczenia, dzięki którym i wy poznacie mechanizmy rządzące światem przyrody.

Tym samym eksperymenty dziadka Ricka sprawią, że świat nauki stanie przed wami otworem. Szalona dawka emocji, absurdalnego humoru i niebanalnej wiedzy dla prawdziwych geeków i Tryboli. Sprawdźcie to sami!

Przypominamy, że książka pt. The Science od Rick and Morty. Nienaukowy przewodnik po świecie nauki będzie dostępna od 30 października bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!

Przeczytaj także