Niegrzeczny manager – gorący erotyk!

Niegrzeczny manager to doskonała propozycja dla wszystkich wielbicielek literatury erotycznej. Poszukujecie wciągającej i pikantnej historii, która wywoła wypieki na twarzy i sprawi, że wasze serce zacznie bić szybciej? Autorka, Kristen Callihan, doskonale wie, jak do tego doprowadzić. Jej powieść nie bez przyczyny cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek na całym świecie. Ten międzynarodowy bestseller jest już także dostępny na naszym rynku. Zatem koniecznie sprawdźcie, czego możecie się po nim spodziewać. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Niegrzeczny manager - kup na TaniaKsiazka.pl

Niegrzeczny manager – kilka słów o fabule książki

Gabriel „Scottie” Scott to manager jednego z największych, rockowych zespołów na świecie. Jednocześnie jest człowiekiem chłodnym i zdystansowany, który od wszystkich wokół wymaga absolutnego perfekcjonizmu. Także od siebie. W końcu ogromny sukces nie jest kwestią przypadkową, a świat show-biznesu rządzi się twardymi prawami. W czasie lotu do Londynu poznaje fotografkę, Sophie Darling. Dziewczyna siedzi obok niego i działa Scottiemu na nerwy. Doprawdy trudno o większe niedopasowanie niż tych dwoje.

Po kilku godzinach dyskusji i innych niespodziewanych zdarzeń rozstają się z wyrazami szacunku i przekonaniem, że już nigdy więcej się nie zobaczą. Szybko jednak okazuje się, że pracodawca, z którym umówiona jest dziewczyna, to waśnie nie kto inny, jak Scottie. Panna Darling stara się o stanowisko oficjalnego fotografa zespołu. Tych dwoje różni dosłownie wszystko. Toksyczny perfekcjonizm managera może doszczętnie zniszczyć to, co dopiero zaczęło rodzić się między bohaterami. Czy to możliwe, by taki sztywnika jak Scottie potrafił wrzucić na luz i nieco odpuścić? I czy w tym zwariowanym oraz bezwzględnym świecie jest w ogóle miejsce na miłość? To okaże się już wkrótce, ponieważ napięcie pomiędzy Scottem i Darling zaczyna niebezpiecznie rosnąć.

Przypominamy, że książka pt. Niegrzeczny manager jest już dostępna w sprzedaży na naszym rynku. Prezentowaną dziś historię znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdej wielbicielce literatury erotycznej i romansów współczesnych. Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ta powieść, iż w tak błyskawicznym tempie uzyskała status międzynarodowego bestsellera.

Przeczytaj także