Nie strzelać do organisty – zapowiedź na luty!

Nie strzelać do organisty to jedna z najgorętszych premier zbliżającego się miesiąca. Już 23 lutego bieżącego roku czytelnicy będą mieli okazję zapoznać się z zapomnianym debiutem Marii Nurowskiej. Zapomnianym i nigdy więcej nie wznawianym. Dlatego też to niezwykła okazja by zdobyć owy egzemplarz i umieścić go na swojej półce.

Nie strzelać do organisty, jako opowieść o…

Oczywiście o miłości, choć sam tytuł zupełnie na to nie wskazuje. To także gra brutalnych, ale jakże ludzkich namiętności, która rozgrywa się w świecie dobrze znanym z doświadczenia. Cały obraz jest jednak zarysowany w niezwykle zaskakujący i niespodziewany sposób.

Warto tutaj wspomnieć, że przed laty Maria Nurowska owym debiutem wzbudziła wiele emocji. Udowodniła jednak, że posiada dojrzały talent i rozpoczęła swą literacką karierę z ogromnym przytupem. Teraz, po tak długim czasie odbiorca ma szansę przekonać się, że książka nie straciła na swojej świeżości i wciąż jest prawdziwą ucztą dla wszystkich miłośników porywających opowieści.  Jako jedna z najwybitniejszych polskich pisarek, Maria Nurowska nie zawodzi swoich czytelników. Zaś jej lektury wciąż podbijają serca nowych pokoleń.

Czego możecie spodziewać się po niniejszym opowiadaniu? Z pewnością obrazu pozornie szarego i twardego życia. Ludzkich słabości kontrastujących z wielkością człowieka. Zawiłych dróg, którymi podążają bohaterowie i zaskakujących zwrotów, serwowanych przez nieobliczalny los.

Przypominamy, że książka Nie strzelać do organisty w sprzedaży pojawi się już 23 lutego bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Wszystkim miłośnikom książek oraz poszukiwaczom perełek literatury gorąco polecamy ową pozycję. Przekonajcie się sami, że Maria Nurowska nie bez przyczyny stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych pisarek w Polsce.

Przeczytaj także