Nie poddawaj się – nowa książka Rainbow Rowell

Nie poddawaj sięNie poddawaj się to nowa książka autorki Rainbow Rowell. Pisarka na koncie ma już takie bestsellery jak Eleonora i Park oraz Fangirl. Tym razem powraca ona w równie dobrym stylu. A najnowsza powieść wróży jej znów niemały sukces.

O czym opowiada Nie poddawaj się?

Bohaterem książki jest Simon Snow. Chłopak właśnie zaczyna ostatni rok nauki w Szkole Czarodziejów w Watford. Ostatnie lata szkolne niezbyt wpłynęły na jego umiejętności. Simon nieustannie ma problemy z opanowaniem różdżki. Nader często zdarza się mu również coś podpalić lub sprowokować własny wybuch. Opór przed zdobywaniem i opanowaniem wiedzy to nie jedyny problem głównego bohatera. Porzuca go dziewczyna, a mentor zapada się pod ziemię. Chłopak nie do końca rozumie też swój status najpotężniejszego czarodzieja, biorąc pod uwagę życiowe nieudacznictwo. Wątpliwości musi jednak odłożyć na bok, kiedy w Świecie Magów zaczyna wrzeć i to na niego spada obowiązek opanowania sytuacji. Sprawa nie okazuje się łatwa. Baz, współlokator Simona i jego największy wróg, najprawdopodobniej zaczyna knuć coś za plecami chłopaka.

W najnowszej powieści Rainbow Rowell utrzymuje dotychczasowy, pisarski poziom. Czytelnicy znajdą tu historie przepełnione miłością i tajemnicą, a magia unosi się na każdej kolejnej stronie. Miłośnicy wrażeń mogą liczyć na duchy, wampiry i całe mnóstwo innych potworów, z którymi przyjdzie zmierzyć się bohaterom książki.

Nie poddawaj się to świetny materiał na kolejny bestseller. Dlatego też specjalnie dla was, drodzy czytelnicy, nałożyliśmy na tę książkę aż 20% rabatu. Takiej okazji nie możecie przegapić. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także