Nie patrz – nowość od Marcela Mossa!

Nie patrz - kup na TaniaKsiazka.plNie patrz to najnowsza książka autorstwa Marcela Mossa. To on odpowiada za światowy hit pt. Nie odpisuj. Teraz autor powraca z niemniej fascynującą i wciągającą historią. Jego najnowsza powieść na polskim rynku będzie dostępna już od 29 stycznia 2020 roku i przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi thrillerów. Poza tym oczywiście powody do zadowolenia mają fani twórczości Mossa. Prezentowana dziś książka już zdążyła zrobić furorę na całym świecie i w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera. Koniecznie zatem sprawdźcie, czego możecie się po niej spodziewać. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nie patrz – najmroczniejszy thriller tego roku

Główną bohaterką powieści jest Ewa, która na co dzień spełnia się jako szanowana psychoterapeutka. Jednak kobieta skrywa pewną mroczną tajemnicę. I wie o niej tylko jedna osoba. Już wkrótce okaże się, że ta jedna osoba to i tak za wiele. Pewnego dnia bohaterka otrzymuje na instagramie wiadomość video od swojej byłej pacjentki, Martyny, która przebywa na leczeniu w szpitalu psychiatrycznym. Kiedy kobieta odtwarza filmik, widzi w nim sceny, o których wolałaby zapomnieć.

Tylko Martyna wie doskonale, co Ewa zrobiła przed laty. Teraz grozi, że upubliczni nagranie, jeżeli lekarka nie pomoże jej w rozwiązaniu sprawy głośnego morderstwa sprzed kilku miesięcy. Ewa doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że nie może odmówić. W miarę zgłębiania się w kryminalną sprawę odkrywa coraz więcej powiązań między śmiercią 40-letniego mężczyzny a swoją mroczną i bolesną przeszłością.

W końcu nie bez powodu mówi się, że przed swoją przeszłością nie da się uciec. Jej demony będą cię ścigać, aż w końcu dopadną cię w najmniej oczekiwanym momencie.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Nie patrz będzie dostępna na polskim rynku już od 29 stycznia bieżącego roku. Najnowszą powieść Marcela Mossa znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ten tytuł każdemu wielbicielowi pisarza. Ale przede wszystkim także wszystkim miłośnikom mrocznych thrillerów. Autor po raz kolejny udowadnia, że jego międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku. Sprawdźcie to sami!

Przeczytaj także