Nie odpisuj – Marcel Moss

Nie odpisuj - zobacz na TaniaKsiazka.plNie odpisuj to książka, która przypadnie do gustu przede wszystkim miłośnikom thrillerów psychologicznych. Poza tym jednak powody do zadowolenia mają również wielbiciele kryminałów czy sensacji. Marcel Moss jest niezwykle tajemniczą postacią, a na jego powieść z niecierpliwością czeka cała internetowa społeczność. Dlaczego? Ponieważ prowadzi on popularny profil Zwierzenie, gdzie już ponad 100 tysięcy Polaków zdradziło mu swoje najgłębsze sekrety. Jego książka pt. Nie odpisuj będzie dostępna w sprzedaży już od 4 września 2019 roku. Jesteście ciekawi, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nie odpisuj – thriller psychologiczny

Żałuję, że przeczytałam tę wiadomość. To okrutne, ale żywię się cierpieniem innych ludzi. Cudze nieszczęście dodaje mi otuchy i uzmysławia, że świat nie zmówił się przeciwko mnie. Tym samym nie tylko ja mam pod górkę.

Czy można wierzyć ludziom poznanym w Internecie? Główną bohaterką powieści jest Martyna, która prowadzi profil społecznościowy, gdzie internauci anonimowo zdradzają swoje tajemnice. Kobieta, pogrążona w depresji, zaczytuje się w problemach obcych ludzi. Ponieważ ich cierpienie dodaje jej otuchy. Poza tym wydaje się, że zna swoich czytelników lepiej niż oni sami. Jednak pewnego dnia bohaterka odczytuje wiadomość, którą powinna zignorować. A opróżniona butelka wina sprawia, że kobieta traci czujność i odpisuje. Z tego powodu, Martyna w jednej chwili przestaje być tylko powiernicą sekretów anonimowych internautów. Ponieważ teraz staje się częścią czyjegoś życia, które jest jeszcze bardziej przerażające, niż to opisywane w zwierzeniach.  Gdyby tylko zachowała czujność i nie odpisywała na tę przeklętą wiadomość…

Oboje jesteśmy nierozumiani. Oboje tkwimy w próżni, gdzie nikt nie słyszy naszego wołania o pomoc.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka Marcela Mossa pt. Nie odpisuj pojawi się w sprzedaży już od 4 września bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim miłośnikom i wielbicielom thrillerów psychologicznych. Ta historia od początku do końca trzyma w niepewności i napięciu, by ostatecznie zaskoczyć czytelników zakończeniem. Koniecznie przekonajcie się o tym sami!

Przeczytaj także