Nie ma światła w ciemności światowy hit!

Nie ma światła w ciemności - kup na TaniaKsiazka.plNie ma światła w ciemności to pierwszy tom serii Ciemność, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelniczek na całym świecie. Claire Contreras stworzyła niezwykle wciągającą opowieść, która w błyskawicznym tempie stała się bestsellerem i osiągnęła międzynarodowy sukces. Prezentowana dziś książka będzie dostępna w sprzedaży na naszym rynku od 19 czerwca 2019 roku i przypadnie do gustu każdej miłośniczce literatury kobiecej i romansów współczesnych. Tym samym, jeśli poszukujecie ciekawych i nietuzinkowych opowieści, które umila wam czas, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nie ma światła w ciemności – kilka słów o fabule

Przeszłość spowija ciemność. Przyszłość jawi się bez szans na światło dnia. Czy tragiczną przeszłość da się wymazać z pamięci?

Blake przez całe swoje życie zmaga się z traumą po śmierci ukochanych rodziców. Bohaterka nie potrafi poradzić sobie z nocnymi koszmarami, wspomnieniami i dręczącymi ją pytaniami. Poza tym dziewczyna coraz częściej zaczyna myśleć o Cole’u. Z chłopakiem zaczęła się przyjaźnić, kiedy trafiła do rodziny zastępczej. Przez wiele lat obserwowała, jak kolejne dziewczyny opuszczają jego pokój, a szepty innych towarzyszyły mu na szkolnych korytarzach. Teraz on ma dziewczyną, a ona ma chłopaka. Jednak między tą dwójką da się wyczuć pożądanie. Tym samym Blake postanawia rzucić światło dnia na cienie przeszłości. Czy w związku z tym uda się jej zachować przy sobie tych, na których naprawdę jej zależy?

Przypominamy, że książka pt. Nie ma światła w ciemności będzie dostępna w sprzedaży już od 19 czerwca bieżącego roku. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i romansów współczesnych. Także wielbicielki literatury młodzieżowej powinny sięgnąć po tę historię. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagające odbiorczynie znajdą w tej powieści coś dla siebie. Claire Contreras udowadnia, że jej międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku. Jej powieści wciągają, zaskakują i zapewniają czytelniczkom mnóstwo godzin niezwykłej rozrywki. Koniecznie sprawdźcie to same!

Przeczytaj także