Nie igraj z ogniem – Amanda Searcy

Nie igraj z ogniem - kup na TaniaKsiazka.plNie igraj z ogniem to książka amerykańskiej pisarki Amandy Searcy, która na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 28 sierpnia 2019 roku. Powieść ta przypadnie do gustu wszystkim wielbicielkom literatury młodzieżowej. Poza tym powody do zadowolenia mają czytelniczki, które wciąż poszukują ciekawych nowości i świeżości w gatunku Young Adult. Ponadto ta historia zaciekawi także miłośniczki thrillerów. Prezentowany dziś tytuł to międzynarodowy bestseller, który w błyskawicznym tempie stał się hitem i skradł serca odbiorczyń na całym świecie. Jesteście ciekawe, co takiego ma w sobie ta pozycja, iż wzbudza takie zainteresowanie? Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się o tym same!

Nie igraj z ogniem – są tajemnice, które pozostawiają po sobie zgliszcza

Główna bohaterka, Jenny, z konieczności przeprowadziła się do ojca i zamieszkała w remontowanym właśnie hotelu, w ponurej i przerażającej mieścinie. Miejsce to jest bardzo dalekie od jej marzeń i pragnień. Ale to jedyna lokalizacja, która zapewni jej schronienie i bezpieczeństwo. Niestety, zmiana otoczenia nie uwalnia dziewczyny od uzależnienia, które spala bohaterkę od środka. Ponieważ codziennie woła ją ogień. Nie może go powstrzymać od czasu tragicznego wypadku sprzed lat. Poza tym Jenny zaczyna mieć dziwne przeczucie, że ktoś obserwuje każdy jej ruch. Czy tajemnice Jenny zostaną odkryte? Czym jest płonąca głęboko w niej prawda?

Przypominamy, że światowy bestseller pt. Nie igraj z ogniem już niebawem będzie dostępny także na polskim rynku. Książka pojawi się w sprzedaży od 28 sierpnia bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę powieść każdej wielbicielce literatury młodzieżowej z elementami mrocznego thrillera. Przekonajcie się same, co takiego ma w sobie historia Amandy Searcy, iż zachwyca odbiorczynie na całym świecie. Jej książka nie bez przyczyny w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera. Teraz czytelniczki także w naszym kraju będą miały okazję przekonać się o talencie autorki. Jeśli zatem poszukujecie ciekawego i wciągającego tytułu, trafiliście idealnie. Sprawdźcie to!

Przeczytaj także