„Never Never” Colleen Hoover i Tarryn Fisher już wkrótce w sprzedaży!

nevermeverJuż niedługo, bo 3 sierpnia tego roku, na polski rynek książkowy trafi premierowa pozycja Never Never, wspólne dzieło Colleen Hoover i Tarryn Fisher. Ta pierwsza na swoim pisarskim koncie ma już bestseller, którym okazała się jej powieść Hopeless. Natomiast jej wspólniczka odpowiada za serię Love Me with Lies.

Never Never to, niezwykle intrygująca i serwująca czytelnikowi wiele momentów pełnych napięcia, opowieść o Charlie i Silasie. Ich życie jednak dalekie jest od szeroko pojętej normalności. Nie mają pojęcia, kim są, co ich łączy ani jak wcześniej wyglądało ich życie. Nie są w stanie nawet określić, skąd pochodzą. Przeszłość jest im zupełnie nieznana a przyszłość kreuje same pytania i jak dotąd żadnych odpowiedzi.

Jedyne, co im pozostało to strzępki notatek i pomiętych kartek oraz kilka fotografii, z których muszą odczytać swoje dotychczasowe życie. Ale czy to pomoże im odbudować uczucia? Czy tak niewiele wystarczy, by na nowo połączyła ich namiętność i czy w ogóle jest to możliwe? Zwłaszcza, że zapomnienie może okazać się o wiele bardziej pożyteczne niż odnajdywanie swojej zagubionej tożsamości. Charlie i Silas mają na swoim sumieniu nie jedną mroczną tajemnicę. Okazuje się, że ich cele są sprzeczne. Dziewczyna wcale nie chce wracać do ponurej przeszłości i chmurnych wspomnień. Silasowi natomiast zależy, by znów było między nimi, jak kiedyś…

Przypominamy, że premiera książki w Polsce będzie miała miejsce 3 sierpnia bieżącego roku. A to nie wszystko! Never Never to dopiero pierwsza część cyklu, składającego się z trzech tomów. Zapowiada się więc sporo materiału do czytania i mnóstwo rozrywki! To z pewnością jedna z tych pozycji, których nie można przegapić. Gorąco polecamy.

Przeczytaj także