Neo-Nówka bez tajemnic!

9788380694675Neo-Nówka. Schody do nieba to rozmowa z członkami najbardziej rozpoznawalnego kabaretu w Polsce. Jest to nie lada gratka dla wszystkich fanów trójcy, w której skład wchodzą: Michał Gawliński, Radosław Bielecki oraz Roman Żurek. Zapis rozmowy poprowadzonej przez Krzysztofa Pyzię (autor bestselerowej rozmowy z Wojciechem Pokorą) będziecie mogli nabyć już 25 października 2016 roku.

Neo-Nówka i ich sekrety

Na samym początku należy wspomnieć, że autorzy książki wcale nie chcieli, aby ujrzała ona światło dzienne. W czasie kłótni o tym, co zrobić z zebranym już materiałem doszli jednak do wniosku, że ma on w sobie niezły potencjał kabaretowy. I tak, w ręce czytelników składają swoje pierwsze dzieło w postaci książki. Co w niej znajdziecie? Zaskakująco dużo na temat seksu i narkotyków. Autorzy poruszają temat różnych używek, w tym książek. Zdradzają także kulisy powstania „Nieba”. Dowiecie się więc, czy najbardziej znany skecz wszech czasów był ściśle zaplanowany, czy to po prostu efekt umiejętnej improwizacji. A może interesuje was bardziej, skąd wzięła się Wandzia i Paciaciaki? To również zostało wyjaśnione! Poza tym członkowie kabaretu opowiadają o tym, jak śmiech staje się problemem na scenie, o sztamie z kibolami oraz o widzach, którzy przychodzą na ich występy pod wpływem. Dla wszystkich głodnych wrażeń dobra wiadomość! Nie obędzie się bez skandali.

Dlaczego początkowo nie chcieli wydać tej książki? Jakie tajemnice skrywa najpopularniejszy kabaret w Polsce?  Przekonajcie się koniecznie! Nie zabraknie oczywiście dużej dawki humoru oraz szczerości. Ponadto, w książce znajdziecie również niepublikowane dotąd zdjęcia członków Neo-Nówki a także ich najlepsze skecze w wersji do czytania.

Przypominamy, że Neo-Nówka. Schody do nieba w sprzedaży pojawi się 25 października bieżącego roku. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także