Nela Reporterka powraca z nowością!

Nela Reporterka powraca z nowością; Nela i tajemnice oceanów - kup na TaniaKsiazka.plNela Mała Reporterka powraca z nowością, która światło dzienne ujrzy już 6 lipca bieżącego roku. Tytuł książki brzmi Nela i tajemnice oceanów, co od razu wskazuje na jej tematykę. Ostatnio wśród naszych propozycji znajduje się bardzo dużo pozycji wakacyjnych. Tym samym nie mogło zabraknąć premierowej lektury jednej z najmłodszych i najbardziej znanych, polskich reporterek. Nela skradła serca nie tylko najmłodszych Czytelników, ale również dorosłych. Dlaczego warto sięgnąć po tę pozycję? Przekonajcie się sami!

Nela Reporterka powraca z nowością i znów wzbudza ciekawość

Jak sam tytuł wskazuje, w najnowszej publikacji Neli odbiorcy wybiorą się wraz z nią pod wodę. Tym samym będziecie mieli okazję zostać morskimi badaczami. Przekonacie się, że nurkowanie to niesamowita zabawa, która niesie za sobą fantastyczną przygodę. Podwodny świat skrywa wiele fascynujących tajemnic, czekających na to, aż ktoś je odkryje. Tysiące najdziwniejszych gatunków ryb, ssaków oraz innych morskich stworzeń. A wszystko to tylko czeka, aż sięgniecie po książkę i wraz z autorką poznacie te najrozmaitsze istoty.

Dokąd tym razem udała się Nela? Odwiedziła Morze Czerwone i dokładnie przeczesała jego dno. Następnie udała się nad Ocean Indyjski, gdzie poszukiwała rekinów, skrzydlic oraz delfinów. Co jeszcze udało się jej spotkać? Dacie wiarę, że pod wodą istnieją takie stworzenia jak krowy morskie? Tak, z nimi autorka również miała styczność. Reporterka z dziecięcym zapałem i ciekawością przyglądała się zachowaniom płaszczek, mant i ogończ. A ponadto podjęła się ciekawej, a jednocześnie niełatwej misji wtopienia się w ławicę makreli. Czy osiągnęła cel? Wszystkiego dowiecie się z tej książki!

A to oczywiście nie wszystko! Bo wraz z autorką weźmiecie udział w poszukiwaniach ośmiornicy kokosowej oraz poznacie niezwykłe zwierzęta głębinowe. Takie, które żyją w kompletnej ciemności, z dala od światła słonecznego.

Przypominamy, że najnowsza książka Neli Reporterki w sprzedaży pojawi się już 6 lipca bieżącego roku. To idealna propozycja dla wszystkich małych podróżników. Jeśli planujecie wakacje nad morzem czy oceanem, koniecznie zaopatrzcie swojego malucha w tę pozycję!

Książkę znajdzie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także