„Nela i skarby Karaibów” już wkrótce!

Nela i skarby Karaibów to już kolejna książka dla dzieci, której autorką jest znana Nela – mała reporterka. Lektura światło dzienne ujrzy 12 kwietnia 2017 roku i jak sam tytuł wskazuje, tym razem dziewczyna zabierze czytelników na pirackie wyspy.

Nela i skarby Karaibów – co odkryje?

Na początku warto wspomnieć, że Nela ma jedenaście lat, a najnowsza książka jest już jej siódmą w karierze! Tym razem odbiorcy wraz z autorką wybiorą się w niezwykłą wyprawę, w której odkryją Karaiby śladami Krzysztofa Kolumba, korsarzy i piratów. Ponadto mała podróżniczka przedstawi wam miejsca, gdzie mogły zaginąć galeony i zachęci do poszukiwania skarbów na dnie morza. Zwiedzicie również stare jaskinie, w których mieszkali kiedyś Indianie i odkryjecie zatokę, gdzie niegdyś ukrywali się piraci.

Jak więc widać, przed czytelnikami wiele fantastycznych przygód. Należy przy tym wspomnieć, że to nie tylko podróż po Karaibach, ale również wyprawa prawdziwych odkrywców. Nie trzeba przecież udowadniać, że świat jest cudowny. A dziecięca wyobraźnia pozwala dotrzeć w najdalsze zakątki świata. Dlatego też warto ją wspomóc i ułatwić im odkrywanie. Najnowsza książka Neli nada się do tego idealnie. Przekonajcie się, że nie bez powodu ta młoda podróżniczka zyskała tysiące fanów w całej Polsce. Mali czytelnicy pokochali jej styl, język i fakt, że jak nikt inny z zaangażowaniem przedstawia świat widziany oczami dziecka.

Książkę pt. Nela i skarby Karaibów znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy i przypominamy, że w sprzedaży dostępna będzie od 12 kwietnia bieżącego roku.

Przeczytaj także