Naznaczona – fascynujący debiut Adelii Saunders

Naznaczona - kup na TaniaKsiazka.plNaznaczona to książka, która na polskim rynku pojawi się już 13 lipca 2018 roku. Powieść przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i obyczajowej. Chociaż to dopiero pierwsza powieść Saunders, jest niezwykle dojrzała i wciągająca. Dzięki niej autorka zdobyła ogromną popularność i wierną rzeszę fanek. Nic dziwnego. Historia, którą dziś mamy przyjemność prezentować, już od pierwszych stron wciąga i sprawia, że trudno się od niej oderwać. Oto jak na temat powieści wypowiada się Viet Thanh Nguyen, laureat nagrody Pulitzera:

Pełna wdzięku, elegancka powieść o miłości i tajemnicy, utracie oraz melancholii, smutku i nadziei: od słów napisanych na skórze po widok rzeczy nie do zniesienia, Saunders z wielkim rozmachem opisuje granice ludzkiego postrzegania. Zaciekawione? Koniecznie sprawdźcie tę pozycję!

Naznaczona – historia o sile przeznaczenia

Główną bohaterką powieści jest Magdalena. Dziewczyna ma niepokojący dar – widzi słowa na ciele osób, które spotyka. Jakie? Są to przeróżne daty, imiona, szczegóły z życia opisują miłość, śmierć i grzechy, które popełnili.

Pewnego dnia los na jej drodze stawia Neila. Bohaterka poznaje go w Paryżu, a jej uwagę przykuwa imię wypisane na jego policzku – Magdalena. Okazuje się, że w mieście przebywa także jego ojciec. Chce on odkryć prawdę o swojej zmarłej matce, słynnej pisarce, która porzuciła go tuż po urodzeniu.  Chłopak zakochuje się w Magdalenie już od pierwszego wejrzenia. Dziewczyna skradła jego serce bladymi oczami i niezwykle tajemniczą aurą, która ją otacza.

Dziewczyna natomiast próbuje rozpaczliwie naprawić błędy po śmierci najlepszej przyjaciółki. Magdalena dobrze wie, że mogła zapobiec tragedii, dzięki niezwykłemu darowi. Przypadek lub przeznaczenie splatają losy trójki bohaterów. A ich szczęście zależy teraz od daru Magdaleny.

Przypominamy, że powieść pt. Naznaczona na polskim rynku będzie dostępna od 13 lipca bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom powieści obyczajowych i książek dla kobiet. Debiut literacki Adelii Saunders bez wątpienia można zaliczyć do udanych. Z zaciekawieniem i niecierpliwością będziemy oczekiwać jej kolejnych tytułów.

Przeczytaj także