Naucz się żyć – Mats i Susan Billmark

Naucz się żyć to niezwykle ciekawa propozycja, która już stała się hitem w wielu krajach na zachodzie. Jesteście ciekawi, jak wygląda skandynawski sposób na szczęście? A może po prostu potrzebujecie źródła inspiracji, które pomoże wam ruszyć do przodu? Tak czy inaczej, ów lektura spełni oczekiwania każdego wymagającego czytelnika, liczącego na konkretne i sprawdzone porady.

Naucz się żyć – zbiór doświadczeń

Gwarantujemy, że książka autorstwa Matsa i Susan Billmark przekona nawet największych sceptyków wobec tego typu publikacji. Nie jest to kolejny poradnik, w którym autor mówi jak żyć, podając odbiorcy garść wytartych frazesów czy ładnie brzmiących truizmów. Za tymi wskazówkami kryje się masa prawdziwych doświadczeń życiowych. Autorzy postanowili podzielić się własnymi przeżyciami z czytelnikami, dzięki czemu powstała ów książka.

Mats i Susan odwołują się do przebytych terapii, swoich rozmów i obserwacji bliskich. W ramach tego macie szansę dowiedzieć się, między innymi: jak zaakceptować siebie, jak szukać w życiu celów i pasji czy jak pozbyć się niepokoju o przyszłość.

W dzisiejszych czasach nieustanny pęd za dobrobytem i poprawą warunków życia sprawia, że po drodze gubimy radość z prostych i małych rzeczy. Rzeczy, które okazują się niezmiernie ważne w codziennej wędrówce. Kiedy zaś do tego dochodzi chęć sprostania oczekiwaniom innych, zaczynamy tłumić własne uczucia i zaczynamy gubić samych siebie.

Jeśli czujecie, że życie przecieka wam przez palce, a lęk i stres towarzyszy wam zbyt często, koniecznie sięgnijcie po książkę Naucz się żyć. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także