Naturalna kolej rzeczy – współczesna wersja Opowieści podręcznej

Naturalna kolej rzeczy - sprawdź na TaniaKsiazka.plNaturalna kolej rzeczy to powieść, która na polskim rynku pojawi się już 13 kwietnia 2018 roku. Jej autorką jest Charlotte Wood, australijska powieściopisarka. Jej książki spotkały się z ciepłym przyjęciem nie tylko przez Czytelników, ale również uznanych krytyków. Naturalna kolej rzeczy zapewniła Wood tak prestiżowe nagrody, jak: Stella Prize, Indie Book Awards Novel of the Year oraz nagrodę Książki Roku 2017 w Australii. Ponadto autorka ma na koncie mnóstwo znaczących wyróżnień i nominacji. Jej najnowsza powieść przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i obyczajowej.

Naturalna kolej rzeczy – książka polecana przez Paulę Hawkins!

Yolanda budzi się w odizolowanym pokoju. Jest przerażona, odurzona i przebrana w staroświeckie, zniszczone ubrania. Ponadto rozpaczliwie marzy o papierosie, który mógłby chociaż trochę ukoić nerwy. Obok kobiety siedzi Verla, dziwnie znajoma twarz. Gdzieś w oddali słychać nieustający głos tajemniczych mężczyzn. Kobiety znajdują się w głębokiej, australijskiej głuszy. Ich kolejne, zniewolone towarzyszki są właśnie drodze.

Wszystkie bohaterki są bite i głodzone. Ich oprawcy zmuszają je do ciężkiej fizycznej pracy, a one nie mogą zadać ani jednego pytania. Każdy kolejny dzień jest niepewny, nie mają pojęcia, jak będzie wyglądać ich najbliższa przyszłość. Łączy je natomiast jedno – bolesne wspomnienia z przeszłości.

Szybko okazuje się, że aby przetrwać, muszą zaufać i poddać się zwierzęcym instynktom. Wkrótce kobiety zmieniają się z ofiar w łowców. Są zdeterminowane, by wydostać się z najgorszego więzienia, jakie kiedykolwiek widziały.

Najnowsza książka Charlotte Wood to niezwykle przejmująca i dystopijna powieść. Pokazuje największe sprzeczności, które często targają ludźmi. Paula Hawkins, autorka międzynarodowego hitu pt. Dziewczyna z pociągu, tak oto recenzuje prezentowaną dziś powieść: Historia brutalna i jednocześnie piękna. To jak Opowieść podręcznej na odludziu.

Przypominamy, że książka pt. Naturalna kolej rzeczy dostępna będzie w sprzedaży od 13 kwietnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośniczkom pełnych emocji opowieści, które na długo pozostają w pamięci odbiorcy. Koniecznie sprawdźcie to same!

Przeczytaj także