Nastoletnie wypiekanie. Pyszne i fit już dostępne!

Nastoletnie wypiekanie. Pyszne i fit - kup na TaniaKsiazka.plNastoletnie wypiekanie. Pyszne i fit to już kolejna książka z cyklu Nastoletnie, którego autorką jest Justyna Dragan. Jej kulinarne poradniki cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród nastoletnich i początkujących kucharzy. Poza tym to również świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy poszukują zupełnie nowych i ciekawych inspiracji w kuchni. Inspiracji, które są nie tylko smaczne, ale przede wszystkim fit. W związku z tym nie zaszkodzą waszej sylwetce! Warto tutaj wspomnieć, że Justyna Dragan już od 4 lat prowadzi blog Nastoletnie Wypieki i jak sama zaznacza, coś dla siebie znajdzie tam każdy, kto jest zainteresowany pieczeniem. Ponieważ znajdziecie tam przepisy dla tych, co zaczynają swoją przygodę z piekarnikiem i dla tych, co świetnie pieką. Jesteście ciekawi, co tym razem blogerka przygotowała swoim fanom? Koniecznie to sprawdźcie!

Nastoletnie wypiekanie. Pyszne i fit – zdrowo i smacznie

Jeśli do tej pory wydawało się wam, że trzeba wybierać między zdrowo, a smacznie, to ta książka udowadnia, jak bardzo się myliliście. Autorka obala ten mit, że coś, co jest zdrowe, niekoniecznie smakuje. W związku z tym od dziś nie musicie już wybierać!

Dzięki prezentowanej dziś książce dowiecie się, jak przygotować batoniki owsiane w czekoladzie, tropikalne żelki, lody z solonym słonecznikiem czy fit sernik delikatnie cytrynowy. Poza tym nauczycie się również robić miękkie ciągutki miodowo-orzechowe i inne przepyszne wypieki. To nie żarty! Okazuje się, że ulubione smaki i słodkości można zrobić w zdrowszej i mniej kalorycznej wersji, nie tracąc przy tym ich wyraźnego i niepowtarzalnego smaku.

Justyna Dragan słodkie hobby odziedziczyła po mamie i babci. To właśnie od nich uczyła się pierwszych wypieków. Jednak jak sama przyznaje, inspirację czerpie z wielu źródeł. Chodzi na kursy i szkolenia, korzysta z Facebooka, Instagrama, ale przede wszystkim najbardziej lubi wyjść ze znajomymi do dobrej cukierni na kawę i ciastko.

Prezentowaną dziś książkę pt. Nastoletnie wypiekanie. Pyszne i fit znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco ją polecamy. Na przygodę z pieczeniem nigdy nie jest za wcześnie, ani za późno! Sprawdźcie to sami!

Przeczytaj także