Pod przykrywką – kolejny tom serii Bromance jeszcze w czerwcu!

Szukacie zabawnej i przewrotnej historii na lato? Lyssa Kay Adams ma dla was kolejną, pełną humoru książkę z serii Bromance. Członkowie wyjątkowego klubu książki ponownie będą musieli wkroczyć do akcji. Tym razem stawka będzie olbrzymia, bo od tego, co zrobią, będzie zależało życie wielu kobiet. Premiery książki Pod przykrywką możemy się spodziewać już 30 czerwca.

Pod przykrywką - kolejny tom serii Bromance

Pod przykrywkąBromance i nowa misja

Tym razem klub książki postara się pomóc Liv Papandreas, szwagierce Gavina.

Wszystko zaczyna się od wymarzonej pracy. Liv pracuje w jednej z najpopularniejszych restauracji w całym Nashville. Nic dziwnego, że właśnie tam, w końcu spod jej palców wychodzą małe cukiernicze cudeńka. Ta praca byłaby spełnieniem jej marzeń, gdyby nie szef.

Tak się składa, że restauracją twardą ręką zarządza celebryta, cukierniczy mistrz i tyran w jednym. Liv jest świadkiem sytuacji, którą jej szef chciałby zatrzymać w tajemnicy. Gdy nie pomaga zastraszanie, zwalnia ją z pracy. Jednak Liv to silna i pewna siebie dziewczyna, która wcale nie zamierza schować uszu po sobie i się łatwo poddać. Zatem zamierza stawić czoła tyranowi i zaplanować zemstę.

Liv i Brandena Mack, przyjaciel jej szwagra, zawsze mieli relacje, które najdelikatniej można określić chłodnymi. Jednak to on przyjdzie jej z pomocą. Tym samym Tajemnicy Klub Książki stanie u progu kolejnej misji, a klubowicze, przy tak wysokiej stawce, nie będą mogli popełnić nawet najmniejszego błędu.

A Liv i Branden? Podobno kto się czubi, ten się… no właśnie 😉 Ciekawe jak autorka poprowadzi ten wątek.

Poczucie humoru i zaskakujący pomysł fabularny

Dlaczego faceci mieliby nie czytać romansów? Lyssa Kay Adam ze swoistym poczuciem humoru daje do zrozumienia, że z tej lektury mogliby wynieść całkiem sporo praktycznej wiedzy.

– Co tu robimy? – Spojrzał na pozostałych. – Idziemy
kupić parę cholernych romansów. Publicznie.
(…)
– Okej, zasady są takie: każdy musi kupić co najmniej jedną powieść do przedstawienia jako propozycję następnej lektury klubowej. Nie ma zasłaniania okładek. A jeśli ktoś zapyta, nie kupujecie jej na prezent, tylko dla siebie.

~ fragment książki Pod przykrywką

Książkę Pod przykrywką z serii Bromance możecie już zamówić w przedsprzedaży, w tym miejscu. Jeżeli jeszcze nie znacie książki otwierającej serię, to zajrzyjcie tutaj.

Przeczytaj także