Najsłabsze ogniwo – nowość od Roberta Małeckiego

Jestem przekonana, że wszyscy fani kryminałów datę 29 września mieli w kalendarzu zaznaczoną na czerwono. Jeśli jakimś cudem przeoczyłeś informację o tym, że ten dzień to Ten Dzień, bowiem łączy się z premierą najnowszej książki Roberta Małeckiego – na pewno już wiesz, jaką powieść za chwilę zamówisz. Będzie to Najsłabsze ogniwo, czyli ekscytujący thriller o sile rodzinnych więzów i o złu, które niepostrzeżenie może wkraść się do każdego domu. Pięć miesięcy temu pisarz wręczał nam Zmorę, a tu proszę – ledwno mrugnęlismy powiekami i częstuje nas nowym smakowitym literackim kąskiem.

Najsłabsze ogniwo Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Najsłabsze ogniwo

Już jest! Od paru dni można ot tak po prostu wejść na tę stronę w naszej księgarni i zamówić najnowszą powieść Roberta Małeckiego pt. Najsłabsze ogniwo. Możesz zrobić to teraz lub poczekać chwilę i zapoznać się z fabułą dzieła, które zachęca czytelnika do lektury hasłem:  Zło czai się w każdym z nas. Dlatego wszyscy jesteśmy podejrzani

Akcja powieści rozgrywa się latem 2019 roku w spokojnej podtoruńskiej wsi. Głównym bohaterem jest Piotr Warot – popularny pisarz powieści obyczajowych. To zdecydowanie nie jest jego czas. Mężczyzna przeżywa najpotworniejsze wakacje w życiu, bowiem w niewyjaśnionych okolicznościach nagle znika jego brat Aleks z dziewczyną Aliną.

Policja nie ma złych przeczuć. Funkcjonariusze zakładają, że para po prostu zrobiła sobie romantyczny urlop i odcięła się od świata, żeby nikt im nie przeszkadzał. Piotr jednak ma pewność, że to zbyt długie milczenie nie wynika jedynie z chęci ucieczki od codzienności. Na pewno wydarzyło się coś złego! Nie wie tylko, co konkretnie mogło się stać i czy ktoś brał udział w zaginięciu jego bliskich. Podejrzane jest również to, że w tym samym czasie z domu ucieka nastoletni syn sąsiadów. Czy to możliwe, że te dwie sprawy są ze sobą połączone?

Warot, chcąc poznać prawdę, będzie musiał zerwać łańcuch kłamstw, który oplata jego rodzinę. Trudno w nim jednak będzie znaleźć najsłabsze ogniwo…

Brzmi dobrze, zatem sprawdź, jak się czyta!

Czytaj także:

Przeczytaj także