Najpopularniejsze książki czerwca 2017 w TaniaKsiazka.pl

Macierewicz i jego tajemnice - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Już wiemy, po które książki najchętniej sięgaliście w czerwcu. Jedna szczególnie zawojowała naszą listę bestsellerów. Reportaż Tomasza Piątka zatytułowany Macierewicz i jego tajemnice ujawnił wiele niepokojących znajomości obecnego szefa MON. Wśród innych książek, które także przykuły Waszą uwagę w czerwcu, jest (ponownie) Był sobie pies. Ta książka królowała na naszych listach bestsellerów od dnia premiery, teraz powraca w imponującym stylu na najwyższe miejsca zestawienia. Zobaczcie, co jeszcze “czytało się” w minionym miesiącu. Oto najpopularniejsze książki czerwca 2017 w TaniaKsiazka.pl.

Najpopularniejsze książki czerwca 2017- top 3

Najpopularniejsze książki czerwca 2017 - najlepsza trójkaPierwsza trójka zestawienia to Macierewicz i jego tajemnice Tomasza Piątka, drugie miejsce: Był sobie pies W. Bruce Camerona i 13 powodów Ashera Jaya. Te trzy książki to obowiązkowe must read najbliższych tygodni. Z kolei czwarte miejsce to pozycja z półki non-fiction – Dzika fermentacja Sandora Ellixa Katza. Ten niezwykły autor opowiada, co można zrobić z warzywami, wykorzystując proces fermentacji.

Najpopularniejsze książki czerwca 2017 - miejsca 4 - 6Pozycja 5. i 6. to książki, które pojawiały się już w kilku zestawieniach bestsellerów z poprzednich miesięcy: Zapisane w wodzie Pauli Hawkins i Nowa jadłonomia Marty Dymek. Pierwsza książka to thriller autorki Dziewczyny z pociągu, która zaprasza nas tym razem do małego miasteczka, gdzie w pewnym miejscu zwanym Topieliskiem zaczynają ginąć kobiety. Natomiast Nowa jadłonomia to kolejna książka kucharska Marty Dymek, która udowadnia, że kuchnia wegańska może być niezwykłą kulinarną przygodą dla każdego z nas.

Najpopularniejsze książki czerwca 2017- od 7 do 10

Najpopularniejsze książki czerwca 2017 - miejsca 7 i 87. i 8. miejsce zestawienia w tym miesiącu należy do: Nela na kole podbiegunowym Neli Małej Reporterki i Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci Anny Kamińskiej. Pierwsza książka to kolejna fantastyczny tytuł od Małej Reporterki, która tym razem zabiera dzieciaki w najzimniejsze miejsca na świecie. Natomiast Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci to niezwykła biografia jednej z najbardziej utalentowanych, polskich himalaistek. Wanda zaginęła w górach, ale jej ciała nigdy nie odnaleziono. Co się stało z tą niezwykłą kobietą, która tak kochała góry i dlaczego jej los budzi nadal tyle emocji?

Najpopularniejsze książki czerwca 2017 - miejsca 9 i 10Ostatnie dwa miejsca z zestawienia to książki, które z pewnością znajdą się jeszcze wysoko w kolejnych miesiącach. 9. miejsce należy do Ms. Manwhore Katy Evans. To książka, która jest zwieńczeniem serii o najbardziej zmysłowych kochankach z Chicago. Natomiast Czarne narcyzy to nowość od niezwykle popularnej polskiej autorki kryminałów, Katarzyny Puzyńskiej. Sprawdźcie, z czym tym razem będzie musiał sobie poradzić Daniel Podgórski.

Co sądzicie o TanioKsiążkowej liście bestsellerów? Dajcie nam koniecznie znać, które książki już znacie.

 

Przeczytaj także