Najpierw mnie pocałuj z okładką serialową!

Najpierw mnie pocałuj - kup na TaniaKsiazka.plNajpierw mnie pocałuj z okładką serialową to nie lada gratka dla wszystkich kolekcjonerów tego typu wydań. Od 29 czerwca bieżącego roku na platformie Netflix wszyscy fani seriali mogą oglądać ekranizację wspomnianej książki. Jako miłośnicy literatury jesteśmy oczywiście za tym, by najpierw zapoznać się z papierową wersją powieści. Jeśli natomiast zdążyliście już obejrzeć kilka odcinków, a wciąż nie macie w domowej biblioteczce źródła inspiracji producentów, czas nadrobić zaległości! Dziś jest do tego idealny moment, zwłaszcza że na polski rynek wkracza właśnie wydanie z okładką serialową. Pierwszy raz słyszycie o tej historii? To również doskonała okazja, by sięgnąć po niezwykłą historię, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom thrillerów psychologicznych. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Najpierw mnie pocałuj z okładką serialową – przeczytaj, zanim obejrzysz serial!

Główną bohaterką powieści jest siedemnastoletnia Leila, która w końcu czuje, że jej życie nabiera barw. Właśnie została członkiem elitarnego serwisu internetowego. Tutaj dyskutuje się na poważne tematy i tu są ludzie, którzy liczą się z jej zdaniem. Szybko też okazuje się, że założyciel serwisu, charyzmatyczny i nieprzeciętnie inteligentny Adrian, ma dla niej specjalne zadanie. Wśród użytkowników jest pewna kobieta, Tess, wyluzowana i przebojowa imprezowiczka. Skrywa jednak pewną mroczną tajemnicę. Otóż od dawna pragnie rozstać się z życiem, jednak nie chce sprawiać tym przykrości i bólu rodzinie oraz przyjaciołom. Adrian proponuje więc Leili, by ta wcieliła się w Tess na Facebooku i Gmailu. Dzięki temu otoczenie samobójczyni będzie wierzyć, że kobieta wciąż żyje po drugiej stronie globu.

Książka, którą stworzyła Lottie Moggach to wielopłaszczyznowa, podszyta ogromnymi emocjami powieść. Thriller psychologiczny i jednocześnie rzecz o tym, jak często okłamujemy siebie i innych, z niskich i wysokich pobudek.

Najpierw mnie pocałuj z okładką serialową znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom tego typu wydań. Oraz tym, którzy usłyszeli dziś o tej powieści po raz pierwszy. Koniecznie sprawdźcie sami ten międzynarodowy bestseller! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Przeczytaj także