Najlepszy prezent na Mikołajki

Uwielbiamy Mikołajki! Od tego dnia magia świąt jest coraz bardziej zauważalna. Większość polskich miast właśnie od 6 grudnia zostaje rozświetlona świątecznymi dekoracjami. W rozgłośniach radiowych pojawia się coraz więcej świątecznych melodii. W kinach, w telewizji i na platformach streamingowych pojawia się mnóstwo produkcji z Bożym Narodzeniem w tle.

Najlepszy prezent na Mikołajki w TaniaKsiazka.pl >>

Na Mikołajki wymieniamy się upominkami z bliskimi i z przyjaciółmi. Dlatego to święto tak uwielbiają dzieci. Dla wielu z nas nie ma lepszego prezentu niż książka, prawda? Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was mnóstwo produktów, które świetnie się sprawdzą w roli mikołajkowych upominków. Znajdziecie wśród nich propozycje dla młodszych i starszych Czytelników. Wybraliśmy też dla Was najciekawsze książki oraz nasze ulubione gry i zabawki.

Najlepszy prezent na Mikołajki. Sprawdź >>

Najlepszy prezent na Mikołajki dla kobiety

Warto zwrócić uwagę na książki romantyczne i obyczajowe, których fabuła związana jest ze świętami Bożego Narodzenia. Wydawnictwa przygotowały dla Wad mnóstwa propozycji. Mi najbardziej wpadła w oko ta:

Najlepszy prezent na Mikołajki w TaniaKsiazka.pl >>Świąteczny list Elyse Douglas

To magiczna świąteczna opowieść o miłości, dla której nawet czas nie jest przeszkodą. Jej akcja ma miejsce w czasach współczesnych i w rzeczywistości XIX wieku.

Prezent dla mężczyzny

Może mój wybór jest nieco stereotypowy, ale znam mnóstwo facetów, których taki prezent ucieszy. Jestem pewna, że Wy też. 😉

Najlepszy prezent na Mikołajki w TaniaKsiazka.pl >>

Miłośnicy czterech kółek Michał Jesionowski

Autor to youtuber, którego znają wszyscy miłośnicy motoryzacji. Ta książka to zbiór wskazówek i porad, z których skorzysta niejeden fan 4 kółek.

Coś dla dzieci i młodzieży

Tu mam dwie propozycje. Jedną z nich jest kultowa gra, którą uwielbiają i dzieci i dorośli. Druga to piękna i wzruszająca opowieść o dziecięcej przyjaźni.

Najlepszy prezent na Mikołajki w TaniaKsiazka.pl >>Dixit

To gra, która w skrócie bazuje na skojarzeniach. Rozwija wyobraźnię i skłania do kreatywności. To świetny pomysł na pełne śmiechu spędzenie czasy w gronie znajomych.

Najlepszy prezent na Mikołajki w TaniaKsiazka.pl >>Bob Wendy Mass, Rebecca Stea

Bohaterką książki jest 11-latka i tajemniczy stworek imieniem Bob. Bo przyjaźń to magia, która nie przemija.

Mikołajkowe upominki dla najmłodszych

Najlepszy prezent na Mikołajki w TaniaKsiazka.pl >>Seria Kocia Kicia

W serii znajdziecie mnóstwo książeczek skierowanych do najmłodszych. To pięknie ilustrowane edukacyjne opowiastki, które dzieci uwielbiają.

 

 

 

Sprawdź nasze propozycje prezentów na Mikołajki >>

Najlepszy prezent na Mikołajki w TaniaKsiazka.pl >>

Przeczytaj także