Najlepszy prezent dla kibica piłki nożnej

Największym szczęściem jest mieć… pasję. Wybrałem książki, które każdy fan piłki nożnej powinien przeczytać, nie patrząc na swój ulubiony klub i narodową reprezentację. Wybierając którąś z tych pozycji na prezent, możecie mieć pewność, że obdarowana osoba dowie się wiele i o futbolu, i… o życiu. Zaglądając za okładki tych książek niejednokrotnie wkroczy wprost do piłkarskiej szatni, usłyszy słowa, które nie są przeznaczone dla komentatorów. Pozna prawdziwe oblicza ludzi, uwielbianych i znienawidzonych przez piłkarski świat. Zajrzy za kulisy i pozna prawdę.

Sprawdźcie najlepsze książkowe prezenty dla kibica piłki nożnej!

NienasyconyNienasycony – Robert Lewandowski

Portret obecnie najlepszego i najbardziej rozpoznawalnego polskiego sportowca na świecie. Bardzo dobra pozycja dla każdego fana piłki nożnej i sportowca. Robert uczynił ze swojej profesji styl życia i to wyraźnie procentuje. Przeczytaj, a zrozumiesz jak horrendalnie dużo detali i poświęceń składa się na jego sukces.


Kuba AutobiografiaKuba Autobiografia – Jakub Błaszczykowski, Małgorzata Domagalik

Pomimo kilku potknięć i licznych kontuzji, to bardzo zasłużony, lubiany i szanowany reprezentant Polski. Kuba szczerze opowiada o swoim trudnym dzieciństwie oraz wiecznej, ciężkiej walce i pracy, dzięki którym osiągnął bardzo wiele, zarówno w sporcie, jak i całym życiu.


Cristiano Ronaldo. BiografiaCristiano Ronaldo. Biografia – Guillem Balagué

Sportowiec obok którego nie można przejść obojętnie. Piłkarz zasługujący na wielki szacunek, niestety wiele osób o tym zapomina. Cristiano po prostu musi wygrywać, za wszelką cenę. Osoba obdarowana tą książką dowie się, jakie życiowe wydarzenia ukształtowały jednego z najlepszych piłkarzy w historii futbolu.


Messi. BiografiaMessi. Biografia – Guillem Balagué

Messi, największy przeciwnik Cristiano Ronaldo. Jednak tak naprawdę tylko w oczach kibiców. On po prostu cieszy się grą, a właśnie wtedy  wychodzą najpiękniejsze i najlepsze zagrania. Dlatego nazywany jest kosmitą, najlepszym piłkarzem na świecie. Czy rzeczywiście jest?


ZasypanyZasypany – Igor Sypniewski

Świetnie zapowiadający się piłkarz, który stracił więcej niż tylko wspaniale rokującą karierę na rzecz straszliwego nałogu. Książka przestroga, dla wszystkich.


Futbol obnażonyFutbol obnażony – Anonimowy piłkarz

Futbol Obnażony to idealna lektura dla osób, dla których weekend bez Premier League to stracony czas. Ta książka odkryje przed nimi tajemnice piłkarskiej szatni. Co dzieje się wśród piłkarzy, gdy media i kibice nie patrzą?


Tutaj znajdziecie więcej genialnych propozycji prezentowych dla fana piłki nożnej. A jeżeli osoba, dla której szukacie gwiazdkowego prezentu, nie przepada za futbolem, w tym miejscu na pewno znajdziecie dla niej coś odpowiedniego. 🙂

Przeczytaj także