Najlepsze prezenty na Mikołajki!

Mikołajki - idealny prezent na Mikołajki!Nikt tak nie obchodzi swoich imienin jak Mikołaj! Nie sądzicie, że otrzymywanie prezentów z okazji tego święta to naprawdę miły początek grudnia? Tylko co by tu podarować najbliższym, by sprawić im przyjemność, a sobie mnóstwo radości z dawania?

My oczywiście stawiamy na książki! Jeśli szukacie idealnego prezentu na Mikołajki, zerknijcie na nasze propozycje. Oprócz tytułów w naprawdę korzystnych cenach, w Taniej Książce znajdziecie również gry dla całej rodziny i zabawki dla najmłodszych jej członków.

Najlepsze prezenty na Mikołajki

Poniżej trzy pomysły na mikołajkowe prezenty dla Waszych bliskich:

Żółwie aż do końca John Green

Żółwie aż do końca to najnowsza książka bestsellerowego autora literatury młodzieżowej. Tym razem John Green przełamuje prawdziwe tabu i bierze się za trudny problem dotyczący zaburzeń psychicznych. Żółwie aż do końca opowiada historię szesnastoletniej Azy Holmes, na pozór zwyczajnej nastolatki, która zmaga się z natrętnymi myślami dotyczącymi jej zdrowia. Znajomość z Davisem, synem pewnego miliardera uświadomi jej, że aby wieść normalne życie, musi rozpocząć nierówną walkę z chorobą. John Green stworzył dodającą otuchy opowieść o przyjaźni i miłości, o której The Guardian napisał, że „poruszy i ukoi niespokojne młodzieńcze umysły pod każdą szerokością geograficzną”.

 

 

Psiego najlepszego czyli Był sobie pies na święta W. Bruce Cameron

Psiego najlepszego to nowość od autora Był sobie pies – książki, która długo nie schodziła ze szczytów list bestsellerów. Tym razem Bruce Cameron serwuje nam coś wprost idealnego na święta! Psiego najlepszego to zabawna, ale zarazem wzruszająca powieść o wierności, przywiązaniu oraz uczuciu, które rodzi się w zupełnie niespodziewanych okolicznościach. Kiedy Josh Michaels odkrywa pod swoimi drzwiami ciężarną suczkę Lucy, nie wie, że właśnie jego życie wkracza na zupełnie nowe tory. Gdy na świat przychodzi pięć szczeniaczków, Josh szuka pomocy w pobliskim schronisku, gdzie poznaje uroczą Kerri. Chyba wiecie, bo będzie dalej, prawda? Psiego najlepszego to świetna propozycja na prezent dla miłośników chwytających za serce historii o przyjaźni między człowiekiem i zwierzęciem.

 

Naciśnij mnie Hervé Tullet

Hervé Tullet zrewolucjonizował świat dziecięcych książeczek. Naciśnij mnie to propozycja, która przełamuje stereotyp przeładowanej kolorami lektury dla najmłodszych. Jej minimalistyczna forma i genialny w swojej prostocie pomysł zagwarantuje Twojemu dziecku zabawę, którą będzie chciało powtarzać w nieskończoność! Bohaterami Naciśnij mnie są barwne kropki, proszące o wykonanie różnych czynności – pocierania, potrząsania i naciskania. Co się stanie, gdy dziecko spełni prośbę niesfornych kropek? Przekonajcie się sami!

 

Po więcej pomysłów na mikołajkowe prezenty dla dużych i małych klikajcie tutaj

Idealny prezent na Mikołajki - sprawdź na TaniaKsiażka.pl!

Przeczytaj także