Najlepsze prezenty na Dzień Ojca do -50%!

23 czerwca będziemy obchodzić Dzień Ojca. Najwyższy czas, żeby pomyśleć o wyjątkowym prezencie. Jesteś ciekawy, jakie najlepsze prezenty na Dzień Ojca wybraliśmy?

Najlepsze prezenty na Dzień Ojca w TaniaKsiążka.plAle zanim przejdę do naszych propozycji. Chciałabym Ci opowiedzieć o początkach tego święta.

Po raz pierwszy Dzień Ojca pojawił się w Stanach Zjednoczonych. Po sukcesie Dnia Matki (ustanowionego w 1907 roku), córka weterana wojny secesyjnej Williama Smarta, postanowiła analogicznie uczcić tatę samotnie wychowującego 6 dzieci. Pierwsze obchody z jej inicjatywy odbyły się 19 czerwca 1910 roku i miały lokalny charakter. Dopiero w 1972 roku Prezydent Nixon ustanowił to święto oficjalnie.

Czy wiesz, że w różnych krajach Dzień Ojca obchodzi się w różnych terminach? A w niektórych państwach to święto jest ruchome? Na przykład na Litwie Dzień Ojca wypada zawsze w pierwszą niedzielę czerwca, a w Austrii w drugą? W Polsce świętujemy corocznie 23 czerwca już od 1965 roku! Żeby w tym dniu okazać tacie wdzięczność, warto podarować mu jakiś upominek. 🙂

Najlepsze prezenty na Dzień Ojca w TaniaKsiążka.pl

Specjalnie dla Was zrobiliśmy research i wybraliśmy najlepsze prezenty na Dzień Ojca. Zdaniem naszej, TanioKsiążkowej ekipy są to oczywiście – wait for it – książki! Ale nie tylko. 🙂 Żeby było wesoło, nasze propozycje przeceniliśmy nawet do -50%!

Wszystkie propozycje znajdziecie tutaj.

Jak zawsze mamy mnóstwo pomysłów. A ja chcę Ci polecić w szczególności kilka z nich.

 

Outsider Stephen King

Najnowsza książka Kinga będzie świetnym prezentem dla taty, który lubi nieoczywiste i zawikłane historie. Ten niepokojący thriller trzyma w napięciu od początku do końca.

W parku znaleziono ciało chłopca, a wszystkie tropy jednoznacznie jako mordercę wskazują Terrego – miłego i szanowanego obywatela.

 

 

 

Tajemnice kadry Sebastian Staszewski

Jeżeli Twój tato jest fanem piłki nożnej, to ta książka będzie dla niego ciekawą lekturą. Autor zdradza tajemnice drużyny. Jak zachowuje się Adam Nawałka? Którzy piłkarze się lubią, a którzy nie? Jak wygląda dieta przed meczem? Ta książka jest pełna nieoczywistych ciekawostek.

 

 

 

Jeżeli Twój tata nie ma za wiele czasu na czytanie, to może mu się spodobać:

 

CD Dobrze, że jesteś Zbigniew Wodecki

To niedokończona płyta Wodeckiego, która mogła powstać dzięki jego przyjaciołom: Kayah, Kuba Badach, Sławek Uniatowski, Andrzej Lampert, Beata Przybytek, Junior Robinson. Ta płyta bardzo szybko zyskała status bestsellerowej.

 

 

Możesz też zwrócić uwagę na kilka gadżetów:

>> Najlepsze prezenty na Dzień Ojca TUTAJ <<

Najlepsze prezenty na Dzień Ojca w TaniaKsiążka.pl

Przeczytaj także