Najlepsze książki na prezent dla fashionistek i fashionistów

Jeśli chcesz zaskoczyć kogoś ważnego wspaniałym prezentem, wybierz jedną z książek polecanych dla osób zainteresowanych modą i urodą. Na tej liście znajdziesz fantastyczne książki prosto od czołowych kreatorów nowych trendów na świecie.

Polecam pięknie ilustrowane poradniki, które zachwycą nie tylko fashionistki i fashionistów, ale także osoby, które dopiero chcą zgłębić tajniki mody i wykorzystać je do zmiany swojego wyglądu i życia.

Jak wyglądać olśniewająco – Andrea Pomerantz LustigJak wyglądać olśniewająco

Obowiązkowa pozycja dla każdej nowoczesnej kobiety. Andrea to wieloletnia redaktorka działu urody magazynu Glamour. Przez lata swojej pracy poznała mnóstwo urodowych i modowych trików stosowanych przez gwiazdy, a teraz chce się z nami podzielić tą wiedzą! Dowiedz się, jak wyglądać olśniewająco zawsze i wszędzie 🙂


Elementarz stylu – Katarzyna TuskElementarz stylu

Estetycznie wydany, bogato ilustrowany Elementarz stylu powinien usatysfakcjonować każdą kobietę, która chce po prostu wyglądać dobrze. Po czterech latach prowadzenia modowego bloga, Kasia Tusk przedstawia nam tę niesamowitą książkę. Dzieli się swoimi własnymi doświadczeniami i udziela praktycznych porad. Co jak co, ale wszyscy wiemy, że Kasia zna się na rzeczy 🙂


Modoterapia, czyli po co Ci tyle ubrań?Modoterapia, czyli po co Ci tyle ubrań? – Antonina Samecka

Stare jak świat przysłowie mówi: „jak cię widzą, tak cię piszą”. Ileż prawdy jest w tym krótkim zdaniu! W dużej mierze o tym, jak postrzegają nas inni, decyduje nasz wygląd, a więc w szczególności ubiór. Modoterapia to książka, która stanowi krótką instrukcję obsługi mody. Autorka pokazuje nam, jak moda może wpłynąć na osobowość, jak pomaga w postrzeganiu siebie samego, a nawet w osiąganiu wytyczonych przez nas celów.


Francuski szyk na obcasach. Wszystko o butachFrancuski szyk na obcasach. Wszystko o butach – Frédérique Veysset, Isabelle Thomas

Nigdy nie mamy zbyt wielu par butów – zapewne niejedna kobieta się z tym zgodzi. 🙂 O butach można dyskutować bez końca, rodzą się pytania o wybór odpowiedniego fasonu butów, o to, jak nauczyć się chodzić na szpilkach czy jak prawidłowo pielęgnować obuwie… Autorki tej książki znają odpowiedzi na wszystkie te pytania i dzielą się tym z nami!


Mężczyzna z klasą. Przewodnik współczesnego gentelmanaMężczyzna z klasą. Przewodnik współczesnego gentelmana – Łukasz Kielban

Łukasz Kielban zdradza nowoczesnym mężczyznom, jak być prawdziwym gentelmanem. Sprawdzone, przedwojenne wzorce dobrych manier połączył ze współczesną elegancją. Bo aby być gentelmanem, nie wystarczy drogi garnitur i najlepsze gadżety. Dzięki tej książce dowiecie się, jak świadomie ukształtować swój charakter i podkreślić go strojem. To idealny poradnik, który można podarować na prezent dla każdego oryginalnego mężczyzny!


Ekskluzywny Menel – Kamil PawelskiEkskluzywny Menel

Kolejna książka o modzie skierowana do mężczyzn. Znany bloger, Kamil Pawelski, podbił już internet i wyznaczył modowe trendy, a teraz wziął się za pisanie. W swojej książce Ekskluzywny menel Kamil ujawnia sekrety miejskich stylizacji. Podpowiada mężczyznom, jak wyglądać dobrze, a przy tym czuć się dobrze.


Po resztę moich propozycji książek dla pasjonatów mody zajrzyj tutaj.

A jeszcze więcej propozycji prezentów świątecznych znajdziesz na TanioKsiążkowej stronie prezentowej!

Najlepsze prezenty świąteczne!

Przeczytaj także