Najlepsze książki kucharskie taniej nawet o 40%!

Uwaga, miłośnicy dobrej kuchni i zamieniania zwykłych potraw w wykwintne specjały! Łączcie się! Otóż do 7 listopada na TaniaKsiazka.pl kupicie książki kucharskie nawet o 40% taniej! Dzięki nim będziecie mogli rozpocząć nowy rozdział w Waszej kucharskiej karierze i zachwycić domowników i gości nowymi smakami. Gotowanie tak naprawdę jest niezwykle proste, wystarczy naprawdę dobry przepis, a spod Waszych rąk wyjdzie danie, które zachwyci nie tylko innych, ale przede wszystkim Was samych! Najlepsze książki kucharskie nawet o 40% taniej!

Książki kucharskie - kup na TaniaKsiazka.pl

Zbliżająca się premiera Fermentacji warzyw Christophera i Kirsten Shockey, zainspirowała nas do przygotowania dla Was tej niezwykle atrakcyjnej promocji. Zajrzycie poniżej na zestawienie kilku szczególnie wartych uwagi tytułów.

Najlepsze książki kucharskieFermentacja warzyw Christopher Shockey Kirsten Shockey

Fermentacja warzyw - kup na TaniaKsiazka.pl

Ta książka to esencja tego, czym jest fermentowanie warzyw w kuchni, ale także próba pokazania Wam, jak niesamowite potrawy można uzyskać dzięki temu zupełnie zwyczajnemu procesowi. W tej książce znajdziecie przepisy nie tylko na przepyszne przystawki, ale także na desery i słodkości! Odkryjcie moc fermentowania, sprawdźcie, jak nadać zwykłej marchewce nowy, niesamowity smak i zmieńcie swoją kuchnię o 180 st!

 

Najlepsze książki kucharskie: Smak życia Agnieszka Maciąg

Smak życia - kup na TaniaKsiazka.plTa książka już jest bestsellerem! Agnieszka Maciąg ma wyjątkowy dar opowiadania o pysznym jedzeniu i sposobach na jego przygotowanie. Wystarczy tylko spojrzeć na tę przepiękną modelkę, żeby zrozumieć, że jej przepisy naprawdę działają, zapewniając piękną figurę, witalność i zdrowie. Każdy może być jak Agnieszka Maciąg! W najnowszej książce znana polska modelka opowiada o tym, jakim przełomem było w jej życiu odkrycie kuchni zgodnej z naturą. Przedstawia w niej także znane i lubiane przepisy z poprzedniego Smaku życia i prezentuje zupełnie nowe. Sprawdźcie koniecznie!

 

Najlepsze książki kucharskie: Hummusy i pasty Konrad Budzyk

Hummusy i pasty - kup na TaniaKsiazka.plHummus kojarzy nam się z czymś pysznym i zdrowym, ale jednocześnie czasochłonnym i trudnym do wykonania. Jeżeli próbowaliście kiedyś świeżo przygotowywanego hummusu, a nie tego sklepowego, wiecie z pewnością, jaką rozkoszą dla podniebienia jest ta pasta z ciecierzycy. Jednak tu nie tylko o walory podniebienia chodzi, ale o fakt, że jest wykonana z białka roślinnego, które dostarcza organizmowi znacznie więcej protein niż mięso i jest o wiele zdrowsze dla człowieka. W książce Hummusy i pasty  Konrada Budzego znajdziecie nie tylko proste i “łatwe w obsłudze” przepisy, ale także np. przepis na Hummus z kasztanów!

Współczesne książki kucharskie rozpoczęły zupełnie nową erę w gotowaniu. Teraz można przygotowywać wykwintne, zdrowe potrawy we własnej, amatorskiej kuchni. Wiele z tych książek to także przykłady tego, jak ważnym elementem naszego zdrowia i witalności jest prawidłowa dieta. Jedzenie może być sprawcą wielu chorób cywilizacyjnych, ale także lekiem i sposobem na ich zapobieganie.
Sprawdźcie TanioKsiążkową listę z książkami kucharskimi w nowej promocji i wybierzcie coś dla siebie i swojej rodziny.

Najlepsze książki kucharskie - kup na TaniaKsiazka.pl

Przeczytaj także